T4 | Ferizaj | Makina | Vetura

Audi , 33
Opel , 18
BMW , 16
Peugeot , 11
Ford , 8
Fiat , 7
Citroën , 5
Renault , 5
Acura , 3
Mazda , 3
Nissan , 3
Aixam , 2
Škoda , 2
Alpina , 1
Artega , 1
Daihatsu , 1
MINI , 1
Suzuki , 1
Toyota , 1
Wiesmann , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe T4 ,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj T4 Të gjitha | Vetura | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:17 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFEKTE MUNSI NRRIMI

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:44 ,

VW VOLKSFAWAGEN T4

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:43 ,

Kombi t4 2.5 tdi

2 750 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:26 ,

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION ECO NRRIM I MUNSHSHUM

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:38 ,

Golf Vll 2.0 tdi highline automatik led-xenon-bi-xenon

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:37 ,

Peugeot 207 1.6 e-hdi i doganuar 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:36 ,

Astra 1.7 cdti i doganuar 2011

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:35 ,

Opel meriva 1.7 cdti cosmo i doganuar

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:35 ,

Renault megane 1.5 dci

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:34 ,

Fiat punto 12. Evo 16v i doganuar

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:30 ,

Vw T4 2.4 dizel

1 800 EUR

Dje 20:12 ,

kamionet 2.4dizel n gjendje tmir shitet ndrrohet

1 900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 14:20 ,

GJIP MAZDA CX7 ,VITI 2011,4X4 AWD

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:33 ,

Autosallon “BeliMaks” Ferizaj

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 19:50 ,

Mercedes-Benz GLK 320 CDI 4Matic

10 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 15:59 ,

Skoda Octavia VRS 2.0tdi DSG 170ps

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 11:52 ,

Pasqyre T4 99 viti

50 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Qer 08:50 ,

Shes subwoferin per kerr muzik ekstra i ardhun nga amerika

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Qer 23:35 ,

Kombi T6 transporter

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 19:10 ,

Mjeshter i Keramikes

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 16:14 ,

Audi A4 B7 2.0tdi Automatik FullOpsione 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 16:43 ,

Bmw x1

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Qer 22:41 ,

Vw t4

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 10:01 ,

SHES 4 GOMA PER KOMBA 195/65/16 C

120 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 23:25 ,

Kombi t4

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 17:38 ,

Fellne 15

80 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
28 Maj 14:52 ,

shitet shkoda Fabia 1.4 Diesel vp 2015 ,rks 1 vit

8 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Maj 08:34 ,

Shes Audi A4 karavan nga Gjermania

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 20:56 ,

Kombi t4

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Maj 19:46 ,

Kombi t4

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 14:03 ,

T4 kombi

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 07:12 ,

MOLER PROFESIONAL NGJYROSJE RINOVIME ETJ.

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 07:10 ,

Fasader / Gipser (punojm edhe mallterin)

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Maj 07:10 ,

Moler Profesional- ngjyrosje,dekorime,knauf etj.

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Maj 07:08 ,

Lyerja e brendshme dhe te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAVE

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
19 Maj 07:06 ,

Fasader/Gipser/Mallter/Knauf/Ngjyrosje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Maj 07:06 ,

Moler Profesional - Mallter,Fasad,Gips,Ngjyrosje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 07:05 ,

MOLER PROFESIONAL NGJYROSJE RINOVIME ETJ.

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
19 Maj 07:04 ,

Bejm lyerjen e shtepive dhe objetkeve me mallter

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Maj 07:03 ,

Moler Profesional- ngjyrosje,dekorime,knauf etj.

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Maj 07:03 ,

Moler Profesional - Mallter,Fasad,Gips,Ngjyrosje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 07:01 ,

Lyejm shtepi dhe objekte me glet dhe fasad

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
19 Maj 07:01 ,

Fasader / Gipser (punojm edhe mallterin)

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Maj 07:00 ,

FASADER MALLTER,RENOVIME, KNAUF , GLET, NGJYROSJE

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 06:57 ,

FASADER, MALTER, RENOVIM KNAUF , GLET, NGJYROSJE

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 06:57 ,

Moler Profesional- ngjyrosje,dekorime,knauf etj.

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Maj 20:29 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Maj 02:08 ,

Opel Zafira 2008 D.1.9 Automatik 7-Ulse

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj T4 | Të gjitha | Vetura | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione