Tiguan | Ferizaj | Makina | Vetura

Audi , 32
BMW , 15
Opel , 14
Peugeot , 8
Fiat , 7
Ford , 7
Citroën , 4
Mazda , 4
Renault , 3
Nissan , 2
Škoda , 2
Seat , 1
Suzuki , 1
Wiesmann , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tiguan,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Tiguan Të gjitha | Vetura | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:03 ,

SHES NAVIGACIONIN PER VETUR NE GEJNDJE TREEGULLT

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:01 ,

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION R line 2014 NDRRIM I MUNDSHEM

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:00 ,

SHES 4 GOMA TVERES 235/45/17 ETSHE 4COPA TNJEJTA

Histora e veturës

135 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 23:00 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

Histora e veturës

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:00 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFEKTE MUNSI NRRIMI

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:26 ,

SHES TIGUAN 2.0 TDI 4 MOTION AUTOMATIK

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:58 ,

VW Tiguan 2.0 TDI 4 Motion Automatik DSG -2009

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:57 ,

VW Tiguan 2.0 TDI 4 Motion *CUP* Automatik DSG -2014

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:42 ,

Peugeot 207 1.6 e-hdi i doganuar 2012

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:41 ,

Golf Vll 2.0 tdi highline automatik led-xenon-bi-xenon

Histora e veturës

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:40 ,

Astra 1.7 cdti i doganuar 2011

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:38 ,

Opel meriva 1.7 cdti cosmo i doganuar

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:37 ,

Fiat punto 12. Evo 16v i doganuar

Histora e veturës

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:36 ,

Renault megane 1.5 dci

Histora e veturës

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:16 ,

VW TIGUAN 2.0 TDI

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:17 Shitorja ,

VW Tiguan 2.0 TDI 4motion

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Qer 18:33 ,

GJIP MAZDA CX7 ,VITI 2011,4X4 AWD

Histora e veturës

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Qer 14:49 ,

VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK 4 MOTION HIGHLINE 2013

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 10:42 ,

Skoda Octavia VRS 2.0tdi DSG 170ps

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 09:14 ,

Tiguan 2.0TDI DSG

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 19:50 ,

Mercedes-Benz GLK 320 CDI 4Matic

Histora e veturës

10 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 16:10 ,

VW TIGUAN 2.0 SPORT&STYLE AUTOMATIK ME DOGAN 2012

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 15:52 ,

Tiguan 2.0 TDI AUTOMATIK 2010

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 08:56 ,

SHITET VW TIGUAN 2.0TDI, 4 MOTION AUTOMATIK,

Histora e veturës

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 19:10 ,

Mjeshter i Keramikes

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 16:14 ,

Audi A4 B7 2.0tdi Automatik FullOpsione 2007

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 16:43 ,

Bmw x1

Histora e veturës

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Qer 10:01 ,

SHES 4 GOMA PER KOMBA 195/65/16 C

Histora e veturës

120 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Qer 15:40 ,

Shitet Tiguan

Histora e veturës

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 11:20 ,

SHES TIGUAN 2.O DSG AUTOMAIK 2011 4 Moton

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 01:35 ,

Shes Fellga 17-zoll Per VW Me Goma Tveres

Histora e veturës

430 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 00:07 ,

Shes Fellgat R17 Me goma tmira per VW

Histora e veturës

430 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 23:16 ,

Shes Fellga R17 Per:VW

Histora e veturës

430 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 21:42 ,

Tiguan 2.0 R

Histora e veturës

37 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
31 Maj 19:45 ,

Vw Tiguan 4Motion

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 03:09 ,

Volkswagen Tiguan

Histora e veturës

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 14:52 ,

shitet shkoda Fabia 1.4 Diesel vp 2015 ,rks 1 vit

Histora e veturës

8 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Maj 08:34 ,

Shes Audi A4 karavan nga Gjermania

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 12:34 ,

VW Tiguan 2.0 automatik 4motion

Histora e veturës

10 300 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 07:12 ,

MOLER PROFESIONAL NGJYROSJE RINOVIME ETJ.

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 07:10 ,

Fasader / Gipser (punojm edhe mallterin)

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Maj 07:10 ,

Moler Profesional- ngjyrosje,dekorime,knauf etj.

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Maj 07:08 ,

Lyerja e brendshme dhe te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAVE

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
19 Maj 07:06 ,

Fasader/Gipser/Mallter/Knauf/Ngjyrosje

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Maj 07:06 ,

Moler Profesional - Mallter,Fasad,Gips,Ngjyrosje

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 07:05 ,

MOLER PROFESIONAL NGJYROSJE RINOVIME ETJ.

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Tiguan | Të gjitha | Vetura | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione