Vetura | Ferizaj | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1844
Opel , 950
Audi , 687
BMW , 424
Peugeot , 420
Renault , 298
Ford , 230
Citroën , 218
Fiat , 141
Škoda , 71
Seat , 68
Nissan , 62
Toyota , 41
Hyundai , 40
Mitsubishi , 37
Land Rover , 35
Suzuki , 31
Volvo , 31
Mazda , 25
MINI , 20
Alfa Romeo , 20
Chevrolet , 20
Kia , 19
Chrysler , 17
Acura , 14
Rover , 14
Daewoo , 14
Jeep , 14
Honda , 13
Saab , 8
Smart , 8
Porsche , 8
Dodge , 7
Daihatsu , 7
Dacia , 6
Jaguar , 6
Zastava , 5
Subaru , 5
Cadillac , 4
Lancia , 4
Buick , 3
Yugo , 3
Piaggio , 3
Lotus , 2
Alpina , 2
Lincoln , 2
Bentley , 2
Hummer , 1
Maserati , 1
Wiesmann , 1
Ssangyong , 1
Bugatti , 1
Artega , 1
Trabant , 1
MG , 1
Infiniti , 1
GMC , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vetura,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vetura Të gjitha | Vetura | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 06:28 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:51 ,

Opel zafira 1.7 dizell dogan homologim viti 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:39 ,

GOLF V 2.0TDI DSG(AUTOMATIK)GT“LOOK“Vp:2006

Histora e veturës

6 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:18 ,

Blej Vetura Rks Aksidentuar Defekt pa Dogan Etj

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:01 ,

shitet 1.9 rks 8 muj

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:49 ,

peugeot 307

Histora e veturës

4 050 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:25 ,

Opel vektra

Histora e veturës

1 050 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:25 ,

Taureg

Histora e veturës

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:04 ,

Shitet vetura

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:03 ,

Shes Audi Q5

Histora e veturës

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:25 ,

AUDI Q7 3.0 TDI QUATTRO 3X S line MATRIX * 7 ULESE

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:24 ,

SEAT IBIZA 1.2 TDI DIESEL * Dogan te Paguar *

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:24 ,

VW TOURAN 1.4 TSI DSG

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:24 ,

OPEL CORSA 1.2i AUTOMATIK * Dogan te Paguar * ch

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:23 ,

PICKUP FIAT DOBLO 1.3 DIESEL MANUAL RKS

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:13 ,

Shitet ndrrohet

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:23 ,

Shkoda fabian 1.4 dizell dogan homologim

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:42 ,

BMW 316I COMPACT

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:40 ,

Opel Astra 2.0 dizell ecotek

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 15:40 ,

Opel corsa 1.3 cdti - Eco flex

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:06 ,

Shes Shlep Mitsubish vositet me kategori b ndrrim me veture

Histora e veturës

2 989 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:42 ,

Mercedes cla 200 cdi 2015 iposadoganuar

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:41 ,

Audi a 3 1.6 tdi iposadoganuar

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:41 ,

Bmw 320 d 2014 xdrive Automatik iposadoganuar

Histora e veturës

15 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:33 ,

Audi a6 3.0 tdi allroud 2012 iposadoganuar

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:32 ,

Bmw x4 2.0 d 2015 iposadoganuar

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:31 ,

Bmw x5 4.0 d 2017 iposadoganuar

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:29 ,

Opell corsa 1.3 cdti 2011 iposadoganuar

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:18 ,

Bmw x5 3.0 d 2016 iposadoganuar

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:17 ,

Audi q7 3.0 2011 tdi iposadoganuar

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:38 Shitorja ,

CITROEN C5 1.6 HDI

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:41 ,

Golf Vll 2.0 tdi highline automatik led-xenon-bi-xenon

Histora e veturës

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:40 ,

Corsa 1.3 cdti facelift i doganuar 2012

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:39 ,

Fiat punto 12. Evo 16v i doganuar

Histora e veturës

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:12 ,

SHES 4 GOMA PER KOMBA 195/65/16 C

Histora e veturës

120 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:12 ,

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION R line 2014 NDRRIM I MUNDSHEM

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vetura | Të gjitha | Vetura | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione