Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura ndrrim golf 7 | Ferizaj | Makina | Vetura

Audi , 5
Fiat , 2
Opel , 1
BMW , 1
Ford , 1
Subaru , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vetura ndrrim golf 7,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vetura ndrrim golf 7 Të gjitha | Vetura | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:46 Vetura , Ferizaj

MERCEDES VITO ME DOGAN TE PAGUAR 044280873

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:32 Vetura , Ferizaj

FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 11:27 Vetura , Ferizaj

Shes Subaru Outback Automatik 4x4, 2.0 dizel,2013 pa dogan

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Dhj 15:26 Vetura , Ferizaj

Shitet pikapi Fiat scudo

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Nën 08:55 Vetura , Ferizaj

Shitet Golf 7 DSG 2.0 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 18:34 Vetura , Ferizaj

Mercedes-benz c220 disel

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 08:34 Vetura , Ferizaj

Shes Audi A4 karavan nga Gjermania

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 22:19 Vetura , Ferizaj

Vw Toaureg 3.0tdi 4Motion FullOpsione 2012

15 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 10:24 Vetura , Ferizaj

Shes Polo dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 19:15 Vetura , Ferizaj

Shitet golf 7

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 01:00 Vetura , Ferizaj

shitet opel corsa 1.0 benzin rks 20 07 2020

1 650 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Sht 17:10 Vetura , Ferizaj

Audi A4—quattro—170pss

12 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Qer 13:04 Vetura , Ferizaj

Audi a3 1.9 - 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 07:52 Vetura , Ferizaj

Golf 5 2008 United

7 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 09:21 Vetura , Ferizaj

Golf 5 2008 United

7 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Nën 23:41 Vetura , Ferizaj

shitet golf 3 benxin 1.8 gjendje shum te mi

1 550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Sht 16:59 Vetura , Ferizaj

BMW X3 2.0disel

9 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 19:04 Vetura , Ferizaj

Audi 90 1.6

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 22:02 Vetura , Ferizaj

Audi A6 dizel

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 12:50 Vetura , Ferizaj

Golf 4 2000 1.9 tDI kuqe bej ndrrim

4 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 08:26 Vetura , Ferizaj

fiat stilo 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Pri 19:00 Vetura , Ferizaj

Shitet vetura "GOLF 4" ndrrim me Astra(G)

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 16:19 Vetura , Ferizaj

Paisje per Auto Ngjyroses

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Mar 23:31 Vetura , Ferizaj

Ford galaxy 2004

3 800 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vetura ndrrim golf 7 | Të gjitha | Vetura | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione