bmw | Ferizaj | Makina | Vetura

BMW , 1826
Audi , 68
Opel , 44
Peugeot , 21
Ford , 17
Renault , 12
Citroën , 10
Fiat , 8
MINI , 5
Nissan , 4
Seat , 4
Rover , 3
Mazda , 2
Toyota , 2
Kia , 2
Acura , 2
Alpina , 2
Volvo , 2
Daihatsu , 2
Lotus , 1
Suzuki , 1
Wiesmann , 1
Hyundai , 1
Artega , 1
Trabant , 1
Smart , 1
Aixam , 1
Bentley , 1
Chevrolet , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bmw,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj bmw Të gjitha | Vetura | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:06
Linku:
Shitorja ,

BMW 320d Cdi 2016 Automatik

Histora e veturës

18 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999

Sot 17:27 ,

SHES BMW 520 D AUTOMATIK VITI 2013

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:27 ,

BMW GT 2.0 DIZEL **XDRIVE** AUTOMATIK VITI 2016

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:26 ,

BMW 3 GT AUTOMATIK FACELIFT VITI 2017

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:26 ,

SHES BMW 3 2.0 DIZEL AUTOMATIK **LUXURY**

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:06 Shitorja ,

BMW 320d Cdi 2016 Automatik

Histora e veturës

18 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 16:45 ,

bmw 320D

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:04 ,

Shitet BMW

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:04 ,

Shitet BMW 316

Histora e veturës

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:11 ,

Bmw x4 2.0 d 2015 iposadoganuar

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:10 ,

Bmw x5 4.0 d 2017 iposadoganuar

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:10 ,

Bmw 320 d 2014 xdrive Automatik iposadoganuar

Histora e veturës

15 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:08 ,

Bmw x5 3.0 d 2016 iposadoganuar

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:29 ,

Citroen berlingo 1.4b 2007 ndrrim me kerr

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:31 ,

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION R line 2014 NDRRIM I MUNDSHEM

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:15 Shitorja ,

BMW X1 20d x-Drive

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:13 ,

Golf Vll 2.0 tdi highline automatik led-xenon-bi-xenon

Histora e veturës

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:05 ,

Peugeot 208 1.4 e-hdi automatik i doganuar

Histora e veturës

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:05 ,

Astra 1.7 cdti i doganuar 2011

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:04 ,

Corsa 1.3 cdti facelift i doganuar 2012

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:03 ,

Fiat punto 12. Evo 16v i doganuar

Histora e veturës

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:16 ,

Bmw 530 GT XDrive 2012

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:31 ,

SHES PIKAP FORD CONECT 1.8 TDCI RKS 6MUJ

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:04 ,

Bmw

Histora e veturës

6 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:34 ,

Bmw e36 compact

Histora e veturës

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Korr 21:01 ,

Blej gjitha llojet e OPEL pa dogan- Per pjese

Histora e veturës

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 21:01 ,

Blej vetura pa dogan,Anglez - Per pjese

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 21:00 ,

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Korr 21:00 ,

BLEJ VETURA PA DOGAN - PER PJES

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 20:59 ,

BLEJ GOLFA 5 DHE 6 PA DOGAN--- PER PJES

Histora e veturës

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
26 Korr 20:32 ,

Shitet ose ndrrohet touareg 2.5 automatik Rks

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Korr 18:39 ,

Shes pjes per volvo v40 s40 1998-2004

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
26 Korr 10:18 ,

BMW GT 530 X DRIVE

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 09:30 ,

Bmw X5

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 07:25 ,

Shes Bmw 525 TDS

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Korr 19:14 ,

BMW X1 SDrive

Histora e veturës

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Korr 18:08 ,

Bmw 118i M-paket

Histora e veturës

3 800 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Korr 16:46 ,

BMW X1 S-DRIVE 2011 I DOGANUAR

Histora e veturës

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 16:28 ,

BMW 530d Luxury Line

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Korr 09:16 ,

SHITET BMW X1, 2.0 DIESEL, VITI 2017

Histora e veturës

19 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Korr 09:15 ,

SHITET BMW 318, 2.0 DIZEL, F30, AUTOMATIK

Histora e veturës

14 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bmw | Të gjitha | Vetura | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Bmw BMW Bmw 320 Bmw Bmw Bmw BMW Bmw bmw bmw

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione