bmw 320 | Ferizaj | Makina | Vetura

BMW , 247
Audi , 39
Opel , 16
Peugeot , 9
Ford , 9
Fiat , 5
Citroën , 5
Renault , 3
Mazda , 2
Nissan , 2
Toyota , 1
Lotus , 1
Suzuki , 1
Wiesmann , 1
Rover , 1
Smart , 1
Daihatsu , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bmw 320,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj bmw 320 Të gjitha | Vetura | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:10 ,

Bmw 320 d 2014 xdrive Automatik iposadoganuar

Histora e veturës

15 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:31 ,

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION R line 2014 NDRRIM I MUNDSHEM

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:13 ,

Golf Vll 2.0 tdi highline automatik led-xenon-bi-xenon

Histora e veturës

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:05 ,

Peugeot 208 1.4 e-hdi automatik i doganuar

Histora e veturës

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:05 ,

Astra 1.7 cdti i doganuar 2011

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:04 ,

Corsa 1.3 cdti facelift i doganuar 2012

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:03 ,

Fiat punto 12. Evo 16v i doganuar

Histora e veturës

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:31 ,

SHES PIKAP FORD CONECT 1.8 TDCI RKS 6MUJ

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Korr 20:32 ,

Shitet ose ndrrohet touareg 2.5 automatik Rks

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Korr 09:14 ,

SHITET BMW 320 D, F30 AUTOMATIK

Histora e veturës

14 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 20:41 ,

VW CADDY 1.9 TDI - I DOGANUAR

Histora e veturës

4 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Korr 19:00 ,

Shiten pjes per Citroen Jumpy

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Korr 11:45 ,

Audi a4 2.0tdi S-Line Automatik

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 11:54 ,

Bmw 320

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 21:08 ,

BMW 320 XDRIVE

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Korr 10:30 ,

opel zafira 1.9 Automatik 7-Ulse

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Korr 23:49 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

Histora e veturës

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Korr 21:42 ,

Diska anllaser golf 5

Histora e veturës

30 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Korr 23:03 ,

Mercedes-Benz GLK 320 CDI 4Matic

Histora e veturës

10 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Korr 09:38 ,

Elektricist +38346184105

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Qer 14:25 ,

SHES 4 GOMA TVERES 235/45/17 ETSHE 4COPA TNJEJTA

Histora e veturës

100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
28 Qer 12:35 ,

Mjeshter i Keramikes

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 00:04 ,

SHES 4 GOMA PER KOMBA 195/65/16 C

Histora e veturës

120 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Qer 16:14 ,

Audi A4 B7 2.0tdi Automatik FullOpsione 2007

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:27 ,

BMW 320d M-SPORTPAKET AUTOMATIK XDRIVE

Histora e veturës

20 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Maj 22:00 ,

BMW 320 D Face Lift

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 11:24 ,

Bmw 320 d 2009 automatik

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 08:34 ,

Shes Audi A4 karavan nga Gjermania

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 18:32 ,

BMW 320 AUTOMATIK 2013

Histora e veturës

14 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 10:37 ,

BMW 320 D Face Lift

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 07:12 ,

MOLER PROFESIONAL NGJYROSJE RINOVIME ETJ.

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 07:10 ,

Fasader / Gipser (punojm edhe mallterin)

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Maj 07:10 ,

Moler Profesional- ngjyrosje,dekorime,knauf etj.

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Maj 07:06 ,

Fasader/Gipser/Mallter/Knauf/Ngjyrosje

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Maj 07:06 ,

Moler Profesional - Mallter,Fasad,Gips,Ngjyrosje

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 07:05 ,

MOLER PROFESIONAL NGJYROSJE RINOVIME ETJ.

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
19 Maj 07:04 ,

Bejm lyerjen e shtepive dhe objetkeve me mallter

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Maj 07:03 ,

Moler Profesional- ngjyrosje,dekorime,knauf etj.

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Maj 07:03 ,

Moler Profesional - Mallter,Fasad,Gips,Ngjyrosje

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 07:01 ,

Lyejm shtepi dhe objekte me glet dhe fasad

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
19 Maj 07:01 ,

Fasader / Gipser (punojm edhe mallterin)

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Maj 07:00 ,

FASADER MALLTER,RENOVIME, KNAUF , GLET, NGJYROSJE

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bmw 320 | Të gjitha | Vetura | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione