Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

bmw 520 | Ferizaj | Makina | Vetura

BMW , 68
Opel , 4
Peugeot , 4
Audi , 2
Citroën , 1
Fiat , 1
Ford , 1
Renault , 1
Subaru , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bmw 520,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj bmw 520 Të gjitha | Vetura | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:00 Vetura , Ferizaj

VW Touran 2.0 TDI 2017 High line BMT

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:00 Vetura , Ferizaj

vw polo 1.2b 04/2012 rks 10 muaj

6 300 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:00 Vetura , Ferizaj

Audi A3 s line sport back s tronic

17 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:00 Vetura , Ferizaj

Golf 7.5 1.6 TDI 61,000 KM 12/2018

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 23:01 Vetura , Ferizaj

Opel Antara 2.2 nga ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:32 Vetura , Ferizaj

FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 11:27 Vetura , Ferizaj

Shes Subaru Outback Automatik 4x4, 2.0 dizel,2013 pa dogan

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 18:26 Vetura , Ferizaj

Shes Peugeot Expert 2.0 dizel, 166xxx km me garantojn, 2010.

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Shk 22:20 Vetura , Ferizaj

AUTOLARJA VJEN TEK JU!

8 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
22 Shk 13:21 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 13:21 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 22:10 Vetura , Ferizaj

Bmw 520

16 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 00:54 Vetura , Ferizaj

Opel Combo 1.7 Diesel

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 22:01 Vetura , Ferizaj

Shitet BMW 520

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 22:37 Vetura , Ferizaj

Shes Peugoet expert 2.0 dizel, 166xxx km me garantojn

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Dhj 15:26 Vetura , Ferizaj

Shitet pikapi Fiat scudo

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Dhj 17:03 Vetura , Ferizaj

Shitet bmw 520 i automatik

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Dhj 20:38 Vetura , Ferizaj

Shiten pjes per Citroen Jumpy

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Tet 00:51 Vetura , Ferizaj

Blej gjitha llojet e OPEL pa dogan- Per pjese

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 21:03 Vetura , Ferizaj

Bmw 520 (E60 2009) 177PS

9 700 EUR

27 Korr 15:11 Vetura , Ferizaj

Shes mercedes kufomash ne gjendje te rregullt 049286167

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Korr 17:13 Vetura , Ferizaj

bmw520

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Korr 16:03 Vetura , Ferizaj

bmw

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Qer 19:50 Vetura , Ferizaj

Golf 2 1.6 turbo dizel

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 12:40 Vetura , Ferizaj

Mercedes-benz 250Disel

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 18:34 Vetura , Ferizaj

Mercedes-benz c220 disel

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 14:11 Vetura , Ferizaj

Shes pezho pa dogan ne gjendje te rregullt 2012

4 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 10:08 Vetura , Ferizaj

Bmw e39 525 disel Mpaket look

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Mar 22:48 Vetura , Ferizaj

shes bmw

14 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Mar 23:16 Vetura , Ferizaj

Golf 2 1.6 benzin

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Mar 06:55 Vetura , Ferizaj

Mercedes-benz 250D

1 EUR

07 Mar 00:03 Vetura , Ferizaj

Mercedes 200D disel

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Jan 19:02 Vetura , Ferizaj

shitet bmw 520 benzin rks 7 muj

2 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Jan 22:59 Vetura , Ferizaj

BMW X5 Xhip jeep 3.5Sd bi turbo

14 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 14:06 Vetura , Ferizaj

Lyerja e brendshme dhe te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAVE

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
09 Sht 20:51 Vetura , Ferizaj

bmw f10

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Gush 11:50 Vetura , Ferizaj

Bmw 520 banzin 1vit rks

1 750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Gush 09:03 Vetura , Ferizaj

Shitet bmw 520 banzin

2 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 20:48 Vetura , Ferizaj

BMW seri5 DIESEL - 2017 520 dXA Business Luxury Line, Diese

23 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Maj 01:47 Vetura , Ferizaj

Bmw 520

Viti: 1992
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
30 Maj 01:35 Vetura , Ferizaj

Bmw 520

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 18:24 Vetura , Ferizaj

2017 BMW Seria 5 '16 520d xDrive (120 kW)

22 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Pri 15:53 Vetura , Ferizaj

����BMW M/ PACET 520 iss Rks FuLL EXTRA NDRRiM��

3 400 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 10:24 Vetura , Ferizaj

Shes Polo dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 14:07 Vetura , Ferizaj

Shitet ose me ndrrim BMW 520 3.0 diesel

Viti: 1999
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Dhj 13:47 Vetura , Ferizaj

BMW 520 Diesel Automatik-Tiptronik RKS U Shit Flm

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 17:41 Vetura , Ferizaj

BMW 520 TDi Kombi 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Gush 11:28 Vetura , Ferizaj

BMW 520 Benzin Viti 2004 120 Mij KM te Garantuara

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Korr 10:36 Vetura , Ferizaj

BMW 530D viti 2000

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 20:51 Vetura , Ferizaj

Bmw 520d

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bmw 520 | Të gjitha | Vetura | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione