golf 3 | Ferizaj | Makina | Vetura

Audi , 56
Opel , 26
BMW , 23
Peugeot , 9
Ford , 9
Fiat , 7
Mazda , 6
Citroën , 6
Renault , 5
Volvo , 4
Nissan , 2
Seat , 2
Škoda , 2
Acura , 2
Toyota , 1
Suzuki , 1
Kia , 1
Wiesmann , 1
Alpina , 1
Daihatsu , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 3 , kategori Vetura , ose vendndodhje Ferizaj , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 3 Të gjitha | Vetura | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:08 ,

vw golf 3 1.9 dizell rks 5 muaj 92

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:58 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFECETE

13 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:58 ,

SHES PIKAPIN OPEL COMBO 1.7 DTI 2004 = 2000 euro

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:25 ,

SHES MERCEDES VITO 2.2 CDI GENDJE PERFEKTE RKS

1 950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:27 ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUDI GOLF

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 20:33 ,

Shes Golf 5 1.9 TDI Rks 3 Muj 2006

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:12 ,

Audi A3 2.0tdi SportBack S-Tronic 2012 ���� 1VIT RKS

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:01 ,

BLEJ GOLFA 4 DHE 5 PA DOGAN--- PER PJES

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 19:59 ,

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:58 ,

Blej gjitha llojet e OPEL pa dogan- Per pjese

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:57 ,

Blej vetura pa dogan- Per pjese

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:56 ,

BLEJ GOLF 5 , PA DOGAN

2 222 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:51 ,

GJIP MAZDA CX7.DIESEL , 4X4 ,RKS 8 MUAJ

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:19 ,

VW Golf VI GTI Sport Me Chip Sapo doganum

14 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:09 ,

Shes golf 3 urgjen ose bej ndrrim me 2

1 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:06 ,

Peugeot 508 sw 20e-hdi allure automatik i doganuar2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:05 ,

Renault megane 1.5 dci

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:02 ,

Shkoda fabia 1.2 tsi facelift automatik i doganuar 2014

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 17:54 ,

Astra 1.7 cdti i doganuar

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:02 ,

MERCEDES VITO 2.2 CDI RKS NE GJENDJE TE RREGULLT

1 950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:19 ,

Nissan Terrano off road

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Mar 18:24 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005=2.300 euro

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Mar 16:42 ,

SHES KOMBIN E TIPIT WOLKSWAGEN LT 2.8 TDI

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 13:40 ,

Marrim vetura ne kompenzim me pun

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 11:26 ,

Moler Profesional - Mallter,Fasad,Gipser,Ngjyrosje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 11:25 ,

Moler Profesional- ngjyrosje,dekorime,knauf etj.

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Mar 11:23 ,

MOLER PROFESIONAL NGJYROSJE RINOVIME ETJ.

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Mar 11:21 ,

Moler Profesional - Mallter,Fasad,Gips,Ngjyrosje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Mar 11:20 ,

Fasader/Gipser/Mallter/Knauf/Ngjyrosje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Mar 11:18 ,

MOLER PROFESIONAL NGJYROSJE RINOVIME ETJ.

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Mar 11:14 ,

Moler Profesional - Mallter,Fasad,Gips,Ngjyrosje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Mar 11:13 ,

Lyejm shtepi dhe objekte me glet dhe fasad

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Mar 11:12 ,

Moler Profesional- ngjyrosje,dekorime,knauf etj.

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Mar 11:11 ,

Lyerja e brendshme dhe te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAVE

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
07 Mar 09:04 ,

Pjes per golf 3 1.9

15 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Mar 19:21 ,

Blej te gijtha llojet e veturave pa dogan

2 333 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
06 Mar 19:21 ,

Blej te gjitha llojet e veturave pa dogan per PJES

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 19:19 ,

BLEJ VETURA PA DOGAN - PER PJES

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 18:59 ,

Shes bmw delfin

1 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Mar 07:20 ,

SHES 4 GOMA PER KOMBA 195/65/16 C

85 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Mar 19:44 ,

Shitet pezho partner,Peugeot Partner pikap U shit

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 14:14 ,

shitet shkoda Fabia 1.4 Diesel vp 2015 ,rks 1 vit

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Mar 13:24 ,

Fiat sedici diesel 1.9 4X4

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Mar 10:08 ,

Shes Polo dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 20:14 ,

Shiten pjes per Citroen Jumpy

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
01 Mar 21:27 ,

opel Astra 1.7 Dizell 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 09:42 ,

Pezho Bipper 1.4 2008

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 3 | Të gjitha | Vetura | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Golf 3 në kategorinë Vetura
  • Golf 3 në kategorinë All Category
  • golf 3 në kategorinë Vetura
  • Golf 3 në kategorinë Vetura
  • Golf 3 në kategorinë Vetura
  • golf 3 në kategorinë Vetura
  • Golf 3 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Golf 3 në kategorinë Vetura
  • golf 3 në kategorinë Vetura
  • Golf 3 në kategorinë Vetura

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione