pa dogan | Ferizaj | Makina | Vetura

Opel , 108
Renault , 100
Audi , 62
Peugeot , 54
Ford , 54
BMW , 53
Citroën , 37
Fiat , 20
Hyundai , 11
Nissan , 9
Škoda , 8
Seat , 7
Mazda , 6
Chrysler , 5
Dacia , 5
Volvo , 5
MINI , 4
Kia , 4
Honda , 4
Jeep , 4
Chevrolet , 4
Acura , 3
Dodge , 3
Toyota , 2
Lada , 2
Suzuki , 2
Jaguar , 2
Daewoo , 2
Porsche , 2
Lotus , 1
Cadillac , 1
Ssangyong , 1
Rover , 1
Lincoln , 1
Saab , 1
Smart , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
Daihatsu , 1
Piaggio , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pa dogan,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj pa dogan Të gjitha | Vetura | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:44 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:13 ,

Bmw 325 3.0 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:14 ,

SHITET LADA NIVA 1.7BENZIN

800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:25 Shitorja ,

DACIA Logan 7 ulëse MCV 1.5 dCi FAP eco2 90 PS

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:16 ,

Blej Vetura Rks Aksidentuar Defekt pa Dogan Etj

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:52 ,

Opel Combo 1.7 Diesel

3 400 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:39 ,

Opel Combo 1.7 CDTI

3 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:35 ,

Golf 7 2.0 Diesel

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:12 ,

MERCEDES A CLASS AUTOMATIK ME DOGAN 2011

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:13 ,

Mercedes C 250 cdi

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:01 ,

Zafira tourer 2.0CDTI 2014 automatik

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:04 ,

Blej pikapa dhe komba

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:51 ,

BLEJ GOLF 5 , PA DOGAN

2 222 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:50 ,

Blej gjitha llojet e AUDI pa dogan- Per pjese

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:50 ,

Blej te gjitha llojet e veturave pa dogan per PJES

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:43 ,

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:43 ,

Blej gjitha llojet e OPEL pa dogan- Per pjese

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:42 ,

Blej te gijtha llojet e veturave pa dogan

2 333 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 20:41 ,

BLEJ GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN, PIKABA, KO

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:40 ,

BLEJ VETURA PA DOGAN - PER PJES

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:39 ,

BLEJ GOLFA 4 DHE 5 PA DOGAN--- PER PJES

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 18:18 ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:14 ,

Golf 7 2.0 tdi Higline Automatik pa Doganë

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 22:51 ,

BLEJ VETURA

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 22:49 ,

BLEJ VETURA

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 21:32 ,

Dacia Duster 1.5 4x4

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Maj 20:08 ,

Opel zafira automatik 2012 * NDRRIM ME VETUR MA TE LIR *

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 18:10 ,

Ford mondeo 1.6 dizel pa dogan full opsione 2012mundsi drrim

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 12:14 ,

Shitet Mazda 626

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Maj 21:37 ,

BMW X1-X-DREIV DIZELL ZVICERR (CH)

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 14:38 ,

1.9 tdci viti 2003 info 044444837

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 14:37 ,

Caddy

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 12:50 ,

Renault trafic 2.0 pa dogan

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Maj 15:08 ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUDI GOLF

13 410 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
01 Maj 12:48 ,

Opel Frontera

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 19:19 ,

Sprinter 313 pa Dogan

5 300 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
29 Pri 21:36 ,

Mercedes B-class 200 CDI 2013

6 290 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Pri 20:15 ,

Blej vetura pa dogan,Anglez - Per pjese

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 20:15 ,

Blej gjitha llojet e AUDI pa dogan,Anglez - Per pjese

3 333 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 17:42 ,

Shitet

4 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 19:04 ,

Mercedes V 220D 9 ulse 2011.

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 17:26 ,

Vito 3100 ero

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Pri 12:50 ,

Shit

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 03:43 ,

Opel insignia 2 8 opc 325 ps

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 17:58 ,

Shitet Golf 3 me tabela te huaja

450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 12:52 ,

Opel zafira automatik -12 NDRRIM ME VETUR MA TE LIR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 20:13 ,

Mercedes E-250

13 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 10:12 ,

Vw T5

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 11:44 ,

Vw T5

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pa dogan | Të gjitha | Vetura | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • pa dogan në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf
  • Pa dogan në kategorinë Vetura | Renault | Scenic
  • pa dogan në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf Plus | Golf
  • Pa dogan në kategorinë Vetura | Ford | F 150
  • pa dogan në kategorinë Vetura | Audi | Cabriolet
  • pa dogan në kategorinë Vetura | Škoda
  • pa dogan në kategorinë Vetura | Citroën | C4
  • Pa dogan në kategorinë Vetura | Honda
  • pa dogan në kategorinë Vetura | BMW | 520 | Seri 5
  • Pa dogan në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T6

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione