Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

plus | Ferizaj | Makina | Vetura

Opel , 37
BMW , 34
Audi , 33
Peugeot , 14
Citroën , 7
Renault , 7
Fiat , 6
Ford , 6
Ssangyong , 5
Nissan , 3
Škoda , 3
Hyundai , 3
Toyota , 2
Seat , 2
Acura , 2
Chrysler , 1
Lada , 1
Jaguar , 1
Saab , 1
Artega , 1
Aixam , 1
Subaru , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe plus,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj plus Të gjitha | Vetura | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 22:26 Vetura , Ferizaj

Nisan Murano 4x4 Dizel 2.5 Automatik vp 2013

12 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:19 Vetura , Ferizaj

FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:45 Vetura , Ferizaj

mercedes ML 350 AMG line blue tec 9G

26 900 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:45 Vetura , Ferizaj

Audi A3 s line sport back s tronic

17 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:45 Vetura , Ferizaj

VW Touran 2.0 TDI 2017 High line BMT

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:45 Vetura , Ferizaj

vw polo 1.2b 04/2012 rks 10 muaj

6 300 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:45 Vetura , Ferizaj

Golf 7.5 1.6 TDI 61,000 KM 12/2018

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 17:30 Vetura , Ferizaj

Shitet Mercedes E350

19 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:28 Shitorja Vetura , Ferizaj

VW GOLF 7 2.0TDI DSG •HIGHLINE•

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:28 Shitorja Vetura , Ferizaj

AUDI A4 2.0TDI MATRIX •S TRONIC•

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:28 Shitorja Vetura , Ferizaj

VW PASSAT B8 2.0TDI DSG •2X R LINE•

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:07 Vetura , Ferizaj

Shes golf 6 plus 2.0 DSG viti 2012

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:41 Shitorja Vetura , Ferizaj

VW PASSAT 2.0TDI DSG •HIGHLINE•

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:41 Shitorja Vetura , Ferizaj

VW GOLF 7.5 2.0TDI DSG •HIGHLINE•

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:40 Shitorja Vetura , Ferizaj

PEUGEOT 3008 2.0BlueHDI •GT LINE•

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:36 Shitorja Vetura , Ferizaj

VW PASSAT B8 2.0TDI DSG 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:35 Shitorja Vetura , Ferizaj

VW TIGUAN 2.0TDI DSG •HIGHLINE• 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:35 Shitorja Vetura , Ferizaj

VW GOLF 7 1.6TDI DSG •FACELIFT•

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:07 Vetura , Ferizaj

Golf 6 1.6 TDI BlueMotion Viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:00 Vetura , Ferizaj

shitet audi a3 viti 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:14 Vetura , Ferizaj

Bmw F30 2.0d Facelift M-Packet

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:40 Shitorja Vetura , Ferizaj

VW PASSAT B8 2.0TDI DSG •2X R LINE•

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 17:02 Vetura , Ferizaj

VW GOLF 7 1.6 TDI DSG •HIGHLINE• BLUEMOTION TECHNOLOGY

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 15:18 Vetura , Ferizaj

Lt 30 2.5 tdi -04 rks 9 muaj Ndrrim me T5 3 ulse

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Mar 14:45 Vetura , Ferizaj

Volkswagen Tiguan

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 14:11 Vetura , Ferizaj

Shkoda octavia 1.6

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Mar 02:00 Vetura , Ferizaj

Shes bmw f30

13 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 12:51 Vetura , Ferizaj

mitsubishi L200

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 11:27 Vetura , Ferizaj

Shes Subaru Outback Automatik 4x4, 2.0 dizel,2013 pa dogan

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 17:05 Vetura , Ferizaj

Shitet golf 6 plus (ndrrim)

9 300 EUR

17 Mar 00:00 Vetura , Ferizaj

Shitet Golf 7 Plus Sportsvan - All Star (Limited Edition)

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 15:36 Vetura , Ferizaj

Golf Plus 5 1.9 TDI

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 22:55 Vetura , Ferizaj

golf 7 1.6

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 10:06 Vetura , Ferizaj

VW Tiguan 4x4

10 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Shk 12:44 Vetura , Ferizaj

Shkoda octavia 1.6 viti 2014

75 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Shk 19:34 Vetura , Ferizaj

Shitet Golf 5+

5 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Shk 18:26 Vetura , Ferizaj

Shes Peugeot Expert 2.0 dizel, 166xxx km me garantojn, 2010.

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Shk 22:20 Vetura , Ferizaj

AUTOLARJA VJEN TEK JU!

8 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
21 Shk 12:00 Vetura , Ferizaj

BMW X3 30xd M-PACKET

18 900 EUR

21 Shk 11:57 Vetura , Ferizaj

shitet

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 21:05 Vetura , Ferizaj

Fiat Punto 1.3 dizel multijet

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Jan 12:26 Vetura , Ferizaj

Bmw 530 GT Xdrive

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 17:44 Vetura , Ferizaj

AUDI A4 3.0 MATRIX

20 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 13:48 Vetura , Ferizaj

Volkswagen Tiguan 5p SUV 2.0 TDI 150 DSG7 Confortline

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Jan 22:24 Vetura , Ferizaj

Volkswagen golf plus

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 22:10 Vetura , Ferizaj

BMW X3 3.0xdeive M-paket

19 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 02:22 Vetura , Ferizaj

Cotroen

2 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Jan 22:53 Vetura , Ferizaj

Cotroen

2 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj plus | Të gjitha | Vetura | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

plus plus plus plus plus Plus Plus plus Plus Plus

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione