Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

renault megana | Ferizaj | Makina | Vetura

Audi , 31
Renault , 18
BMW , 15
Opel , 8
Fiat , 7
Citroën , 6
Ford , 6
Peugeot , 5
Mazda , 2
Toyota , 2
Dacia , 1
Daihatsu , 1
Porsche , 1
Rover , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe renault megana,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj renault megana Të gjitha | Vetura | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:12 Vetura , Ferizaj

Golf 7.5 1.6 TDI Automatik 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:12 Vetura , Ferizaj

Audi A6 3.0 TDI Quattro Automatik 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:12 Vetura , Ferizaj

Porsche Cayenne 3.0D Automatik 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:12 Vetura , Ferizaj

Golf 7.5 1.6 TDI Automatik 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:12 Vetura , Ferizaj

Audi A6 2.0 TDI Quattro Automatik 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:12 Vetura , Ferizaj

BMW 216D Gran Tourer Automatik 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:12 Vetura , Ferizaj

Golf 8 2.0 Automatik me dogan

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 14:12 Vetura , Ferizaj

BMW 116D Automatik 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:12 Vetura , Ferizaj

Audi A3 2.0 TDI Sport Back 3x S-Line Quattro

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:02 Vetura , Ferizaj

Bmw 3

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:32 Vetura , Ferizaj

Dacia 1.5 Dizell klim 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:23 Vetura , Ferizaj

Golf 4 TDI me 2 Ulse me Dogan

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Mar 10:53 Vetura , Ferizaj

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2011
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
18 Mar 07:33 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 07:33 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 13:43 Vetura , Ferizaj

Fiat scudo 2.0 jtd rks i skaduar 044280873

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 08:03 Vetura , Ferizaj

PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION RKS1 VIT 2014 NDRR I MUNDSHEM

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 11:32 Vetura , Ferizaj

Vw Golf 7 1.6tdi Automatik(Dsg) 2015

12 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 11:30 Vetura , Ferizaj

Bmw 3 2.0d F30 M-Packet Automatik modeli Individual

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 19:48 Vetura , Ferizaj

GOLF 4 ARL 1.9 150PS 110KW

4 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 13:32 Vetura , Ferizaj

I SHITUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 13:26 Vetura , Ferizaj

Shes subwoferin per kerr muzik ekstra i ardhun nga amerika

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Shk 13:26 Vetura , Ferizaj

I SHITUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 13:26 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 13:26 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 13:21 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 13:21 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 13:21 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 13:21 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Shk 13:21 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 13:21 Vetura , Ferizaj

I shitur

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 13:21 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 13:21 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 13:21 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 13:21 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Shk 13:21 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 13:21 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Shk 21:05 Vetura , Ferizaj

Fiat Punto 1.3 dizel multijet

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 18:14 Vetura , Ferizaj

Blej Kombi Toyota Hiace ose Mazda E2200 ose E2000

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Shk 22:18 Vetura , Ferizaj

Blej Mazda Kombi E2200 ose E2000 ose Toyota Hiace

55 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 17:23 Vetura , Ferizaj

GOLF 4 ARL 1.9 TDI ( 3 T’KUQE )

4 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Shk 09:50 Vetura , Ferizaj

Shitet mercedes B200 6 vite 1 pronar

6 000 EUR Price Reduced

18 Jan 07:52 Vetura , Ferizaj

Shitet vetura per pjes

700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Jan 11:05 Vetura , Ferizaj

Vw Golf 7 2.0tdi HighLine Dsg Full Opsione

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 15:26 Vetura , Ferizaj

Shitet pikapi Fiat scudo

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Nën 08:54 Vetura , Ferizaj

Vw Golf 7 GTD Automatik Dsg 184ps 2015

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 18:03 Vetura , Ferizaj

Rover 45 1.4Benzin-Plin RKS VP:97

999 EUR

01 Tet 14:29 Vetura , Ferizaj

Bmw 530d F10 M-Packet Full Opsione

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 18:29 Vetura , Ferizaj

Ford Fiesta Automatik 130mij km

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Sht 23:15 Vetura , Ferizaj

Bmw 530d M-Packet F10 Full Opsione

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj renault megana | Të gjitha | Vetura | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione