touran | Ferizaj | Makina | Vetura

Audi , 10
Opel , 7
BMW , 5
MINI , 2
Citroën , 1
Ford , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe touran,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj touran Të gjitha | Vetura | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:04 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

Histora e veturës

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:04 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFEKTE MUNSI NRRIMI

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:36 ,

BLEJ VETURA PA DOGAN - PER PJES

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:24 ,

VW TOURAN 1.4 TSI DSG

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:24 ,

VW Touran 2.0 TDI Automatik

Histora e veturës

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:27 ,

Touran 1.6tdi 2010 Automatik rks prej zvicee

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:29 ,

Kombi T5 1.9 TDI MAX

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:00 ,

SHES TOURAN 1.6 TDI ME DOGAN VITI 2013

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:10 ,

Touran 2010 me dogan dhe homologim

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 19:16 ,

Komod 65 cm

Histora e veturës

140 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 18:52 ,

Shiten pjes per Citroen Jumpy

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Qer 19:50 ,

Mercedes-Benz GLK 320 CDI 4Matic

Histora e veturës

10 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Qer 18:52 ,

VW Touran Highline 2.0 Tdi

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Qer 18:27 ,

Shitet vetura

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Qer 10:08 ,

VW Touran

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 10:08 ,

VW Touran

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Qer 01:35 ,

Shes Fellga 17-zoll Per VW Me Goma Tveres

Histora e veturës

430 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 00:07 ,

Shes Fellgat R17 Me goma tmira per VW

Histora e veturës

430 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 23:16 ,

Shes Fellga R17 Per:VW

Histora e veturës

430 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 21:15 ,

Vw Touran Automatik

Histora e veturës

7 850 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 20:58 ,

vw touran diesel automatik

Histora e veturës

7 850 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 20:58 ,

Vw Touran automatik diesel

Histora e veturës

7 850 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 16:09 ,

Touran Dizell 7 ulse panoran full esht

Histora e veturës

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 16:07 ,

Touran 1.9 tdi 7 ulse ne gjendje perfekt

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 12:22 ,

shitet Touran 1.9 tdi viti 2007 ne rks

Histora e veturës

6 600 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 12:21 ,

Touran 1.9 tdi Automatik dsg 7 ulse 2007 ne rks

Histora e veturës

6 400 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 19:42 ,

Touran 1.6 TDI Automatik DSG prej zvicre

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 16:02 ,

VW TOURAN 2.0 DSG HIGHLINE 7ULSE PERFEKT.NGA CH����

Histora e veturës

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 10:15 ,

Touran 2008 Dizel 2.0

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Pri 09:46 ,

Touran 2011 DSG 1.6

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Pri 21:37 ,

Touran 2.0

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 15:48 ,

U shittt. Touran dsg 2010

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Mar 13:56 ,

Touran 1.9 TDI DSG

Histora e veturës

6 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 21:38 ,

Shitet touran 1.9tdi

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 10:24 ,

Shes Polo dizel

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 18:45 ,

VW TOURAN DSG 1.9 TDI

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 16:29 ,

Touran 2.0

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 09:00 ,

Touran

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 19:58 ,

Shitet touran 1.9tdi

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 22:09 ,

Shes touran 1.9tdi

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 12:05 ,

Passat b7 2.0 tdi blue motion rks 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Shk 13:24 Shitorja ,

I SHITURRRRRR

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 20:33 ,

Touran

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj touran | Të gjitha | Vetura | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione