vectra | Ferizaj | Makina | Vetura

Opel , 644
Audi , 43
BMW , 20
Fiat , 7
Ford , 7
Peugeot , 7
Citroën , 6
Renault , 6
Mazda , 3
Chevrolet , 1
Daihatsu , 1
MINI , 1
Nissan , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Toyota , 1
Wiesmann , 1
Sot 07:43 ,

Golf 7 ,1.6 Diesel Manual , regj i pare ne ks

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:42 ,

GJIP MAZDA CX7.DIESEL , 4X4

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:42 ,

OPEL CORSA D, VP 2007 ,1.2 BENZIN

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:12 ,

SHES PIKAPIN OPEL COMBO 1.7 DTI 2004 = 2.200 euro

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:12 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005=2.300 euro

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:27 ,

Audi A4 2.0tdi Automatik ,Full opsion

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:26 ,

- GOLF 6 - AUTOMATIK 1.6-TDI-Doganuar + homologuar

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:25 ,

- Volkswagen CADDY - 1.9-TDI-2007-i Sapo DOGANUAR

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:54 ,

Fiat sedici diesel 1.9 4X4

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:54 Shitorja ,

Opel Vecta 2.0 Dizell

2 160 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:32 ,

Renault megane 1.5 dci

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:27 ,

Fiat punto 1.4 evo i doganuar

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:54 ,

SHES KOMBIN E TIPIT WOLKSWAGEN LT 2.8 TDI=2.400 eu

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 07:25 ,

opel Astra 1.7 Dizell 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Nën 21:24 ,

Shes pjes per vectra

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Nën 18:36 ,

Shitet opel vectra GTS 2.2 disel 2004

3 650 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 14:18 ,

Trenerka per meshkuj

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Nën 14:17 ,

Trenerka per meshkuj 26.99€

27 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Nën 14:16 ,

Zbritje nga 35€ ne 27€

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Nën 14:15 ,

Trenerka nga 35€ ne 27€

27 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Nën 14:15 ,

Trenerka per meshkuj 27€

27 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Nën 14:14 ,

Trenerka per meshkuj

27 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Nën 12:12 ,

Renault scenit 2011 automatic 1.5 cdi rexhistrim pare ks

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 12:05 ,

Opel meriva 1.7cdti 2008 me rks

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 12:03 ,

Paisje per restaurant/gjelltore

1 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Nën 12:03 ,

Kuk per seat toledo

50 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Nën 19:00 ,

Shiten pjes per Citroen Jumpy

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
19 Nën 18:09 ,

Opel Vectra

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Nën 11:00 ,

Alfa Romeo 159 Urgjent!

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 03:53 ,

Shitet

1 050 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Nën 20:34 ,

Shitet opel vectra b 1.8 benzin

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Nën 18:56 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Nën 17:41 ,

MOLER PROFESIONAL NGJYROSJE RINOVIME ETJ.

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Nën 17:41 ,

MOLER PROFESIONAL NGJYROSJE RINOVIME ETJ.

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
18 Nën 17:39 ,

Bejm lyerjen e shtepive dhe objetkeve me mallter

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Nën 17:38 ,

Lyejm shtepi dhe objekte me glet dhe fasad

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
18 Nën 17:37 ,

Fasader/Gipser/Mallter/Knauf/Ngjyrosje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Nën 17:37 ,

Moler Profesional - Mallter,Fasad,Gips,Ngjyrosje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Nën 17:36 ,

FASADER, MALTER, RENOVIM KNAUF , GLET, NGJYROSJE

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Nën 17:35 ,

Moler Profesional- ngjyrosje,dekorime,knauf etj.

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Nën 17:35 ,

Moler Profesional- ngjyrosje,dekorime,knauf etj.

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Nën 17:34 ,

Moler Profesional - Mallter,Fasad,Gips,Ngjyrosje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Nën 17:33 ,

Moler Profesional - Mallter,Fasad,Gipser,Ngjyrosje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Nën 17:32 ,

FASADER, MALTER, RENOVIM KNAUF , GLET, NGJYROSJE

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Nën 17:31 ,

FASADER MALLTER,RENOVIME, KNAUF , GLET, NGJYROSJE

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Nën 17:29 ,

Moler Profesional- ngjyrosje,dekorime,knauf etj.

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999


Në fillim