vetura | Ferizaj | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1805
Opel , 939
Audi , 674
Peugeot , 406
BMW , 405
Renault , 307
Ford , 226
Citroën , 218
Fiat , 134
Škoda , 73
Seat , 67
Nissan , 62
Toyota , 41
Hyundai , 40
Mitsubishi , 35
Land Rover , 34
Suzuki , 28
Volvo , 28
Mazda , 25
MINI , 20
Alfa Romeo , 20
Chevrolet , 20
Kia , 19
Chrysler , 17
Daewoo , 15
Rover , 14
Jeep , 14
Acura , 13
Honda , 13
Saab , 8
Smart , 8
Dacia , 7
Daihatsu , 7
Porsche , 7
Zastava , 5
Jaguar , 5
Dodge , 5
Subaru , 5
Cadillac , 4
Buick , 3
Yugo , 3
Lancia , 3
Piaggio , 3
Lotus , 2
Alpina , 2
Lincoln , 2
Bentley , 2
Hummer , 1
Wiesmann , 1
Ssangyong , 1
Bugatti , 1
Artega , 1
Trabant , 1
MG , 1
Infiniti , 1
GMC , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vetura,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj vetura Të gjitha | Vetura | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 17:17
Linku:
Shitorja ,

Peugeot 5008 – 1.6 e-HDI AUTOMATIK, ALURE

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:50
Linku:
Shitorja ,

Peugeot 2008 – 1.6 e-HDI AUTOMATIK

9 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 14:58 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:57 ,

BMW X 1 DIZELL NGA ZVICRRA

7 900 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:50 ,

Blej Vetura Rks Aksidentuar Defekt pa Dogan Etj

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:48 ,

Shitet VW Golf 6 2.0 TDI BlueMotion 6 Shpejtsi

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:47 ,

Shitet Vetura Golf 6 2.0 TDI Viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:41 ,

MINI COOPER 1.6 dizel -09 RKS BEJM NDRRIM **

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 14:41 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:41 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFEKTE MUNSI NRRIMI

12 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:41 ,

SHES PIKAP FIAT DOBLO 1.3 JTD 2008 RKS

1 790 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:04 ,

Audi a6 3.0tdi v6

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:51 ,

Mercedes cla 200 cdi 2015 iposadoganuar

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:50 ,

Audi a 3 1.6 tdi iposadoganuar

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:49 ,

Audi q7 3.0 2011 tdi iposadoganuar

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:49 ,

Peugeot 208 1.6 hdi 2012 iposadoganuar

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:48 ,

Bmw x5 3.0 d 2016 iposadoganuar

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:47 ,

Opell corsa 1.3 cdti 2011 iposadoganuar

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:47 ,

Mercedes glc 220 cdi 2015 iposadoganuar

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:46 ,

Bmw x4 2.0 d 2015 iposadoganuar

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:43 ,

Golf VI

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:51 ,

Polo

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:51 ,

Polo 1.6 Diezel

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:30 ,

Shiten pjes per Citroen Jumpy

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 12:15 ,

Skoda Octavia 1.6tdi Automatik me dogan prej Zvicrres

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:15 ,

Audi A3 2.0tdi Automatik me dogan te paguar

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:14 ,

Golf 7 2.0 tdi Higline Automatik me dogan te paguar

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:13 ,

Pasat 2.0 tdi Automatik me dogan prej Zvicrres

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:50 Shitorja ,

Peugeot 2008 – 1.6 e-HDI AUTOMATIK

9 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:56 ,

Ford Mondeo 2.0 TDCI

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:51 ,

LOLI -RENT-A -CAR DUKE FILLUAR NGA 15.00 PER 24 O

15 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:51 ,

Rent-a-car"LOLI"

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:50 ,

Vw Tiguan 4Motion

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:43 ,

Shitet vetura Alfa Romeo 147 Dizel 1,9JTD

3 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:17 ,

Passat 3B Dizell- Automatik

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:09 ,

Opel Zafira 2.2 dizell 2003

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:09 ,

kamjonet t2 1.6dizel shitet ndrrohet

650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 09:27 Shitorja ,

Citroen DS3 PHASE 1 1.6 i -16V TURBO

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:26 Shitorja ,

DACIA Logan 7 ulëse MCV 1.5 dCi FAP eco2 90 PS

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:26 Shitorja ,

Renault Megan III 1.5 DCI

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:26 Shitorja ,

FORD MONDEO 2.0 TCDI 2010

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:26 Shitorja ,

PEUGEOT 5008 1.6 Hdi AUTOMATIK

8 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:26 Shitorja ,

PEUGEOT 208 1.6 e- HDI

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:26 Shitorja ,

Opel Zafira 1.7 CDTI

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:26 Shitorja ,

Citroen c3 Picasso 1.6 HDI

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:26 Shitorja ,

Renault megan Scenik III 1.5 DCI

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:26 Shitorja ,

Citroen C3 1.4 HDI

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:26 Shitorja ,

Citroen C4 1.6 HDI

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:25 Shitorja ,

Renault Clio 1.5 DCI 2010

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:25 Shitorja ,

PEUGEOT 207 1.4 HDI

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vetura | Të gjitha | Vetura | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione