Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Fiat | 124

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Fiat 124 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Mar 08:09 Vetura , Pejë

German Spitz

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 21:56 Vetura , Prishtinë

kasetofon fiat stilo

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Jan 09:12 Vetura , Therandë

Ford Focus 1.8Tdci 9 muj Rks

2 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Dhj 18:28 Vetura , Ferizaj

fiat

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Dhj 18:11 Vetura , Ferizaj

fiat

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Sht 23:34 Vetura , Ferizaj

Fiat doblo

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 02:48 Vetura , Vushtrri

Shes ose ndrroj fiatin

621 EUR

04 Maj 12:49 Vetura , Pejë

Pikap benxin 1.6

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Pri 16:10 Vetura , Prishtinë

Shitet fiat punto

1 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 16:07 Vetura , Ferizaj

Pikap

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 22:40 Vetura , Skenderaj

Shitet

1 850 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 23:06 Vetura , Drenas

Fiat punto

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Shk 20:08 Vetura , Therandë

Shitet

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 20:35 Vetura , Mitrovicë

Kombi

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Jan 23:33 Vetura , Drenas

Fiat

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Jan 12:53 Vetura , Therandë

Fiat

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Dhj 17:33 Vetura , Drenas

Shiten gomat

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Dhj 14:52 Vetura , Prishtinë

FIAT PUNTOO 1.1

699 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Dhj 17:26 Vetura , Vushtrri

Shitet fijati 2001 rks 2 nuj nr046138188 1.2 benzin

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Dhj 13:11 Vetura , Deçan

Shitet FIATI

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 08:05 Vetura , Therandë

Shitet fiat doblo

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Nën 22:49 Vetura , Therandë

Shes mundesi ndrrimi

650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Tet 14:53 Vetura , Pejë

Shes Ndrroi

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Gush 20:54 Vetura , Klinë

Shes pjes per fiat punto

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Korr 23:14 Vetura , Besianë

Fiat Doblo 1.9 JTD 5 ulse

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Korr 11:25 Vetura , Prishtinë

Shitet fiat brava bojna ndrrim

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Qer 16:01 Vetura , Prishtinë

Fiat bravo

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Qer 19:20 Vetura , Prishtinë

Fiat bravo

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 08:48 Vetura , Deçan

Shitet FIATI

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Mar 09:03 Vetura , Mitrovicë

Shitet apo nrroht 11muj rks vit 2000 me klim jgitqka ne rreg

2 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Mar 22:35 Vetura , Mitrovicë

Shitet apo nrroht 11muj rks vit 2000 me klim jgitqka ne rreg

2 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Mar 16:26 Vetura , Mitrovicë

Shitet apo nrroht 11muj rks vit 2000 me klim jgitqka ne rreg

2 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 20:35 Vetura , Mitrovicë

Shitet apo nrroht 11muj rks vit 2000 me klim jgitqka ne rreg

2 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 13:24 Vetura , Mitrovicë

Shitet apo nrroht 11muj rks vit 2000 me klim jgitqka ne rreg

2 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 08:32 Vetura , Mitrovicë

Shitet apo nrroht 11muj rks vit 2000 me klim jgitqka ne rreg

2 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 20:20 Vetura , Mitrovicë

Shitet apo nrroht 11muj rks vit 2000 me klim jgitqka ne rreg

2 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 18:39 Vetura , Pejë

Shitet kambi ne gjedje te rregullt

1 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 18:45 Vetura , Vushtrri

She's fiatin urgjent ose ndrrohet me kombi

1 395 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Jan 14:42 Vetura , Prizren

Fiat kobi

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Dhj 18:57 Vetura , Therandë

Shes ndrroj kombin ivecko

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Dhj 14:24 Vetura , Prishtinë

Shiten fellnet

60 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Dhj 13:22 Vetura , Prishtinë

Shiten fellnet

60 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Dhj 13:25 Vetura , Prishtinë

Shitenn gooma

60 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Tet 14:55 Vetura , Mitrovicë

Shitet fiat

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Tet 20:12 Vetura , Klinë

Shes fiatin 1.9 jtd

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Tet 10:48 Vetura , Viti

Shitet Autobus

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Sht 06:45 Vetura , Prishtinë

Fiat 1.2 benzin

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Korr 15:25 Vetura , Prishtinë

Makine per larjen e veturave (autolarje)

250 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Qer 22:06 Vetura , Burim

kamjonet

1 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Qer 23:05 Vetura , Prishtinë

Shes fiat punto

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Fiat 124 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione