Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Fiat | 126

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Fiat 126 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Mar 22:01 Vetura , Drenas

fiat 126

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Korr 10:20 Vetura , Prizren

Shitet Fiat-Kikirez

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Dhj 10:06 Vetura , Prishtinë

FIAT 126 KIKIREZ 650 CC 1978

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 70-at
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
05 Sht 15:38 Vetura , Prizren

Fiat

2 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Korr 09:24 Vetura , Prishtinë

Fiat

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 09:16 Vetura , Malishevë

Fiat

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Korr 21:17 Vetura , Malishevë

Fiat

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 17:17 Vetura , Artanë

Fiat

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Jan 18:59 Vetura , Ferizaj

Fiat 1.6 benzin/gas punon dy sistemet

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Dhj 23:12 Vetura , Prishtinë

Fiat linea

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 20:33 Vetura , Gjilan

U Shitt Flm Merrjep

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Gush 22:21 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Jan 21:38 Vetura , Mitrovicë

Shitet Fiat 126 (Kikirez) i vitit 86 OLDTIMER

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Dhj 10:49 Vetura , Prishtinë

FIAT 126 (KIKIREZ)

4 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
26 Nën 17:16 Vetura , Ferizaj

shes pikap 1.9 dizel

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 13:33 Vetura , Prishtinë

Fiat punto sporting 1.2B

2 180 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Sht 12:29 Vetura , Lipjan

Shitet Ndrrohet

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 22:42 Vetura , Artanë

fiat punto 1.2 benxin

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Shk 22:46 Vetura , Prishtinë

fiat

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Sht 22:24 Vetura , Gjilan

Shes Veturen

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Gush 15:28 Vetura , Ferizaj

Demontimin e ballansimin te gomave CORGHI italy

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Korr 16:30 Vetura , Therandë

shitet

1 450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Korr 20:58 Vetura , Klinë

Baj ndrrim me vetur lopen me viq +kerrin

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Qer 20:34 Vetura , Deçan

Shitet bochrer

2 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Pri 08:25 Vetura , Burim

fiat

850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Tet 12:42 Vetura , Ferizaj

Shes fiat bravo dizel

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Korr 22:58 Vetura , Prishtinë

Shitet

4 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Shk 16:57 Vetura , Prizren

fiat

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Jan 14:29 Vetura , Prizren

Fiat 126

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Jan 14:03 Vetura , Prizren

Fiat 126

2 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
22 Gush 18:16 Vetura , Prishtinë

Fiat 1.9 dizel -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Fiat 126 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione