Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Fiat | 130

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Fiat 130 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Jan 18:26 Vetura , Dragash

Btc Kesh

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Nën 21:18 Vetura , Burim

Vetur kerr traktor

1 450 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Nën 21:15 Vetura , Burim

Kerr

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Pri 14:20 Vetura , Prizren

Shitet Kombi

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 13:05 Vetura , Prishtinë

pikapi shitet

2 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 20:26 Vetura , Burim

Kombi

1 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 11:08 Vetura , Mitrovicë

Shes inventarin per sony play station

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Shk 23:39 Vetura , Therandë

Shitet vetura fiat gjet

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Jan 15:37 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Dhj 15:48 Vetura , Besianë

fiat punto

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Maj 19:05 Vetura , Lipjan

yamasaki

470 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
17 Shk 09:01 Vetura , Ferizaj

Shitet kombi IVECO

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Jan 17:57 Vetura , Prishtinë

Fijat

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Jan 00:30 Vetura , Ferizaj

Trenerka 23€

23 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Jan 20:40 Vetura , Pejë

OLDTIMER FIAT 1300 1977

Viti: 70-at
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Korr 11:59 Vetura , Skenderaj

Fiat

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
13 Tet 14:14 Vetura , Fushë Kosovë

shes fiat bravo

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Shk 20:58 Vetura , Prishtinë

U shit flm merr jep

1 250 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Tet 11:50 Vetura , Lipjan

Pikapi fiat 1.7dizell(viti99)

450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Sht 09:55 Vetura , Ferizaj

Shite fjati bravo

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Korr 12:57 Vetura , Klinë

Ndrroj lopen me viq + kerrin menaj kerr tjeter

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Maj 07:40 Vetura , Lipjan

Fiat Ponto---Me marrveshje

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 09:41 Vetura , Gjilan

Shitet vetura

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
18 Shk 13:04 Vetura , Vushtrri

Fellne 14 me goma te reja

150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Tet 12:01 Vetura , Klinë

Shes fiat

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 11:19 Vetura , Lipjan

Fiat

Viti: 1996
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Maj 14:49 Vetura , Prishtinë

Shes konbi fiat qmimi 1100

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 21:08 Vetura , Gjakovë

Fiat 130 -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 13:08 Vetura , Ferizaj

Fiat 1300 & Zastava 101

Viti: 70-at
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Jan 08:49 Vetura , Prishtinë

haveri 99

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Fiat 130 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione