Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Fiat | 500 Abarth

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Fiat 500 Abarth | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:38 Vetura , Prishtinë

Shitet

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 06:05 Vetura , Prishtinë

shes abarth 500

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 14:57 Vetura , Prishtinë

Ne shtije

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Mar 23:45 Vetura , Prizren

Fiat

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Dhj 07:44 Vetura , Pejë

Fiat 500 Abarth

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Nën 11:42 Vetura , Prizren

Fiat 500 Abarth by Romeo Ferrarris

9 360 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Tet 01:46 Vetura , Prishtinë

FIAT ABARTH

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
01 Sht 20:20 Vetura , Prishtinë

Fellne

200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Korr 13:41 Vetura , Prishtinë

FIAT ABARTH 500 595C CABRIOLET

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
13 Pri 10:10 Vetura , Rahovec

Shitet Fiat Abarth per pjes

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Jan 11:12 Vetura , Prishtinë

fiat abarth

20 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Jan 19:10 Vetura , Gjakovë

FIAT ABARTH

12 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Jan 00:31 Vetura , Gjakovë

FIAT 500 ABARTH

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Gush 16:02 Vetura , Gjilan

Fiat abarth ss

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Jan 00:05 Vetura , Lipjan

Fiat

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Nën 20:51 Vetura , Gjilan

Fiat abarth 1.4 16v 135ps viti 2009

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Tet 13:24 Vetura , Pejë

fijat po ardh nga ch

650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 20:22 Vetura , Prizren

shitet yugo urgjent

250 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 00:42 Vetura , Lipjan

Fiat abarth 500

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Sht 15:11 Vetura , Ferizaj

shitet fiat abart 500c

11 500 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
10 Nën 22:58 Vetura , Pejë

Fiat 500 Abarth i ardhur nga Zvicrra

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
06 Sht 15:42 Vetura , Fushë Kosovë

Fiat abarth

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Qer 13:45 Vetura , Prizren

Fiat Abarth Okazion Super makine

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Qer 00:25 Vetura , Besianë

Shes fiat 1.8 benzin 16.v

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Fiat 500 Abarth | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione