Besianë | Makina | Vetura | Fiat

124 , 2
127 , 1
130 , 1
500 , 3
500C , 1
Brava , 4
Bravo , 23
Coupe , 1
Croma , 2
Doblo , 36
Ducato , 36
Fiorino , 3
Freemont , 2
Marea , 13
Multipla , 2
Palio , 1
Panda , 5
Punto , 204
Punto Evo , 5
Scudo , 15
Stilo , 116
Tempra , 3
Tipo , 13
Ulysse , 5
Uno , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Besianë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Fiat | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:55 ,

Fiat scudo 2.0 jtd klim rks 2004

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 15:13 ,

fiat stilo

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Pri 00:43 ,

fiat stilo

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Pri 20:09 ,

Shes fiat punto 1.9 jtd viti 2001 me rks 1 vit top

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Pri 11:53 ,

Shes fiat punto 1.9 jtd viti 2001 me rks tip top

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Pri 17:58 ,

Shitet Fiati

550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 10:44 ,

Shes fiat punto 1.9 jtd viti 2001 me rks 1 vit top

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Pri 11:23 ,

Shes fiat punto 1.9 jtd viti 2001 me rks 1 vit top

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Pri 20:51 ,

Shes fiat punto 1.9 jtd viti 2001 me rks gjendje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Pri 10:36 ,

Shitet fiat punto 1.9 jtd rks 1 vit gjendje perfekte

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Pri 19:36 ,

Fiat freemont 2.0 Diesel 2013 viti i ardhur nga ch

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Pri 21:40 ,

Shitet fiat punto disell1.7 turbo rks

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Pri 21:34 ,

Shes fiat stilo 1.9 jtd viti 2003 me rks 4 muj top

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 11:11 ,

Shes fiat stilo 1.9 jtd viti 2003 me rks 4 muj top

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Pri 20:48 ,

Urgjent shes fiat stilo 1.9 jtd viti 2003 rks 4 muj

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Pri 18:28 ,

Fiat Dobllo Pikap

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Pri 10:27 ,

Shes fiat stilo 1.9 jtd viti 2003 me rks 4 muj top

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Pri 20:58 ,

Shes fiat stilo 1.9 jtd viti 2003 me rks 4 muj top

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Pri 09:46 ,

Shes fiat stilo 1.9 jtd viti 2003 me rks 4 muj top

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Pri 11:59 ,

Shes fiat stilo 1.9 jtd viti 2003 me rks 4 muj top

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Pri 18:19 ,

Shes fiat stilo 1.9 jtd viti 2003 me rks 4 muj top

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Pri 11:12 ,

Shes fiat stilo 1.9 jtd viti 2003 me rks 4 muj top

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Pri 09:32 ,

Shes fiat stilo 1.9 jtd viti 2003 me rks 4 muj top

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Pri 10:27 ,

Shes fiat stilo 1.9 jtd viti 2003 me rks 4 muj top

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Pri 10:37 ,

Shes fiat stilo 1.9 jtd viti 2003 me rks 4 muj top

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Pri 20:36 ,

Shes fiat stilo 1.9 jtd viti 2003 me rks 4 muj top

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Pri 10:17 ,

Shes fiat stilo 1.9 jtd viti 2003 me rks 4 muj top

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Pri 12:44 ,

Shes fiat stilo 1.9 jtd viti 2003 me rks 4 muj top

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Pri 10:27 ,

Shes fiat stilo 1.9 jtd viti 2003 me rks 4 muj top

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Mar 20:59 ,

Shes fiat stilo 1.9 jtd viti 2003 me rks 4 muj top

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Mar 11:30 ,

Shes fiat stilo 1.9 jtd viti 2003 me rks 4 muj top

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Mar 18:47 ,

Shes fiat stilo 1.9 jtd viti 2003 me rks 4 muj top

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Mar 13:14 ,

fiat stilo

1 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Mar 10:39 ,

Shes fiat stilo 1.9 jtd viti 2003 me rks 4 muj top

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Mar 20:49 ,

Shes fiat stilo 1.9 jtd viti 2003 me rks 4 muj top

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Mar 10:53 ,

Shes fiat stilo 1.9 jtd viti 2003 me rks 4 muj top

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Mar 19:46 ,

Shes fiat stilo 1.9 jtd viti 2003 me rks 4 muj top

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Mar 10:37 ,

Shes fiat stilo 1.9 jtd viti 2003 me rks 4 muj top

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Mar 20:39 ,

Shes fiat stilo 1.9 jtd viti 2003 me rks 4 muj top

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Mar 12:42 ,

Shes fiat stilo 1.9 jtd viti 2003 me rks 4 muj top

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 20:11 ,

Shes fiat stilo 1.9 jtd viti 2003 me rks 4 muj top

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 14:38 ,

Shitet Fiat

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 13:35 ,

Shes fiat stilo 1.9 jtd viti 2003 me rks 4 muj top

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Mar 19:34 ,

Shes fiat stilo 1.9 jtd viti 2003 me rks 4 muj top

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Mar 11:19 ,

Shes fiat stilo 1.9 jtd viti 2003 me rks 4 muj top

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Mar 20:49 ,

Fiat punto 1.8 hgt

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Mar 20:15 ,

Shes fiat stilo 1.9 jtd viti 2003 me rks 4 muj top

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Mar 18:54 ,

Fiat punto

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Fiat | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione