Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Fiat | Cinquecento

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Fiat Cinquecento | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

17 Dhj 13:59 Vetura , Ferizaj

Fasader / Gipser (punojm edhe mallterin)

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Tet 14:04 Vetura , Prishtinë

Shitet

1 150 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 13:01 Vetura , Prizren

Fiat

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 17:32 Vetura , Pejë

Veture

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Gush 17:32 Vetura , Pejë

Veture

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Gush 17:24 Vetura , Pejë

Makine

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 18:35 Vetura , Pejë

Makine

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Sht 09:48 Vetura , Gjakovë

Shes ose ndrroj fiatin

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Maj 23:55 Vetura , Mitrovicë

Shitet urgjent tip top ��

270 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Maj 18:07 Vetura , Mitrovicë

Fiat Cinquecento benzin+gaz

270 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Nën 12:43 Vetura , Skenderaj

Shes fiatin

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Tet 22:14 Vetura , Pejë

Fiat

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Sht 15:47 Vetura , Besianë

Fiat qincuecento 700 kubik Rks ngjendu shum tmir

420 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
27 Shk 08:52 Vetura , Mitrovicë

Fijat

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Dhj 18:10 Vetura , Mitrovicë

Fiat

550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Korr 02:33 Vetura , Ferizaj

Pikapo

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Pri 16:03 Vetura , Vushtrri

Fiat 1.9 dizell

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 23:38 Vetura , Drenas

Fiat

600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 20:25 Vetura , Ferizaj

Fiat Cinquecento -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Tet 11:40 Vetura , Pejë

fijat

750 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Gush 23:31 Vetura , Prishtinë

Fiat

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 19:23 Vetura , Prizren

u shittt flm merrjep

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Mar 22:21 Vetura , Prishtinë

Fiat cinquecento

950 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Shk 21:39 Vetura , Therandë

Qmimi me marrveshje

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Fiat Cinquecento | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione