Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Fiat | Coupe

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Fiat Coupe | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Jan 12:55 Vetura , Fushë Kosovë

Vullnet

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Dhj 19:43 Vetura , Prishtinë

pikap fiat

2 390 EUR Price Reduced

03 Sht 13:39 Vetura , Prishtinë

pikap

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Qer 14:44 Vetura , Drenas

pikap

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Tet 14:53 Vetura , Prishtinë

Pikap

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 01:01 Vetura , Prishtinë

Fiat Coupe

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Korr 10:34 Vetura , Ferizaj

shitet fiat cupe 2.0 benzin rks 4 muj

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Maj 20:51 Vetura , Prishtinë

pikapi shitet

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 23:02 Vetura , Klinë

Shes Fiat 1.3Diesel viti 2011

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 18:37 Vetura , Gjakovë

Fiat bus tash i doganun

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
22 Maj 15:13 Vetura , Besianë

Veture per femije

130 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 20:14 Vetura , Ferizaj

Pikap

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Shk 02:22 Vetura , Gjilan

Fiat coupe 2.0

950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 19:17 Vetura , Therandë

Fiat Double

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Tet 13:41 Vetura , Gjilan

Shes ford fiesta 1.2 benzin"16V

1 050 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 21:26 Vetura , Ferizaj

Shitet fiat pickup

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Gush 19:18 Vetura , Prishtinë

Shitet Fiat Punto

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 16:41 Vetura , Prizren

20v turbo motori i fiat coupe

Viti: 1999
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
20 Mar 20:09 Vetura , Ferizaj

shitet veturaa

20 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 21:46 Vetura , Ferizaj

shitet vetura

20 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 23:37 Vetura , Lipjan

shitet kombi 2.5 dizel rks i qlajmrun

1 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 11:51 Vetura , Malishevë

Avija

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Shk 20:27 Vetura , Malishevë

fiat

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Dhj 11:01 Vetura , Dardanë

Shes kamijonet fiat dukat

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Dhj 19:51 Vetura , Ferizaj

Ushit

1 640 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Dhj 17:02 Vetura , Klinë

Fiat

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Tet 19:41 Vetura , Gjilan

Shitet fiati

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Sht 17:20 Vetura , Ferizaj

Fiat Punto benzin

900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Dhj 12:41 Vetura , Viti

Fiat Coupe disel

20 Nën 11:13 Vetura , Mitrovicë

Fiat Coupe -03

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Sht 14:00 Vetura , Lipjan

Fiat

1 400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Qer 07:27 Vetura , Malishevë

fijat skuto 2.0 ztd

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 23:35 Vetura , Viti

Fiat Coupe benzin -98

1 700 EUR Price Reduced

01 Maj 14:04 Vetura , Prishtinë

Fiat Coupe -94

Viti: 1994
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
05 Sht 13:30 Vetura , Deçan

Fiat coupe

2 950 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Gush 16:47 Vetura , Deçan

fiat

3 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Fiat Coupe | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione