Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Fiat | Doblo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Fiat Doblo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:31 Vetura , Therandë

Pikap Fiat Doblo 1.3 JTD

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 19:13 Vetura , Besianë

Shitet pikapi Fiat maxi i vitit 2008 ose ndrrim me traktor

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:50 Vetura , Vushtrri

Fiat Doblo

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 09:17 Vetura , Therandë

Shitet ose ndrrohet me naj vetur ma te lir

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 02:32 Vetura , Prizren

Fiat Doblo Cargo-1.9Dizel

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 19:09 Vetura , Prizren

Fiat Doblo Cargo 1.9Dizel

1 600 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 19:07 Vetura , Prizren

Fiat Doblo Cargo 1.9Dizel

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 18:23 Vetura , Pejë

Fiat Dubllo 1.9 d

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Mar 17:28 Vetura , Prizren

Shitet vetura

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Mar 10:01 Vetura , Pejë

Fiat Doblo Maxi

3 150 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 21:58 Vetura , Gjakovë

Fiat Doblò Maxi 90 MJET

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Mar 15:15 Vetura , Prishtinë

FIAT DUBLE 1.9 TDI RKS VITI 2003 NE GJENDJE SHUM TE MIR

1 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Mar 08:53 Vetura , Prizren

Shitet Vetura

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Mar 19:44 Vetura , Burim

Shitet Fiati

3 550 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 11:22 Vetura , Prizren

Shitet ndrrohet rks deri fund prillit

2 350 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Mar 15:34 Vetura , Therandë

Shitet fiati 1.9 disel ne gjendje perfekte tel 049 735 655

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 12:25 Shitorja Vetura , Gjakovë

U SHIT flm MerrJep

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 13:26 Vetura , Ferizaj

I SHITUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 23:55 Vetura , Drenas

Fiat Doblo Maxi

4 150 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 19:30 Vetura , Prishtinë

Pikapi ne shitje

2 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Jan 22:50 Vetura , Ferizaj

Fiat Doblo 1.4Benz

1 555 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Jan 12:55 Vetura , Prizren

Fiat doblo 1,3 disel

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Jan 12:46 Vetura , Prizren

ne gjendjebtw rregulll disel 1.3

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Jan 17:28 Vetura , Prishtinë

Fiat duplo 2012

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 13:48 Vetura , Ferizaj

Fiat Doblo Maxi

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Jan 21:54 Vetura , Ferizaj

Fiat doblo 1.3 shitet-ndrrohet

2 430 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 19:47 Vetura , Prizren

Fiat Doblo

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Jan 14:49 Vetura , Ferizaj

Fiat Doblo 1.3 Multijet

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 17:49 Vetura , Drenas

Fiat Doblo 2004

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 17:48 Vetura , Drenas

Fiat Doblo 2004

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 00:23 Vetura , Malishevë

Furgon me 5 ulse

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 00:26 Vetura , Malishevë

furgon per punë

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 10:58 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Pikapi 1.3 multi jet 1vit rks full

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 22:19 Vetura , Malishevë

pikap fiat

3 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 21:28 Vetura , Prizren

Pikap fiat doblo

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Dhj 09:37 Vetura , Prizren

Fiat Doblo

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Nën 19:29 Vetura , Ferizaj

Shitet Pikapi me ulse

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Nën 13:00 Vetura , Klinë

Pikap

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Nën 07:37 Vetura , Prizren

Shitet Fiat Dublo

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 20:40 Vetura , Gjilan

Shitet

650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
31 Tet 14:49 Vetura , Prizren

Shitet

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Tet 14:23 Vetura , Pejë

Shitet pikapi

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Tet 17:45 Vetura , Fushë Kosovë

Pikap

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Tet 23:38 Vetura , Drenas

Fiat doblo 1.9 jtd

2 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Tet 17:59 Vetura , Lipjan

Shitet ose ndrrohet

1 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 15:23 Vetura , Besianë

Fiat Doblo 1.9

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 12:59 Vetura , Prishtinë

Pikap Fiat Doblo

2 900 EUR

26 Sht 01:00 Vetura , Fushë Kosovë

Fiat

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Sht 12:17 Vetura , Klinë

fiat doblo 1.9jtd

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 23:50 Vetura , Vushtrri

SHITET FIAT DOBLO 1.9 dizel

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Fiat Doblo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione