Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Fiat Ducato Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Fiat Ducato | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:42 Vetura , Gjilan

Iveco Daily 2.3HPT����

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:46 Vetura , Prishtinë

Fiat Ducato 2.3 JTD Hebebin Maxi Klim �������� 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:16 Vetura , Ferizaj

Frigo Termoking Fiat Ducato ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:06 Vetura , Ferizaj

Frigo Termoking Maxi Fiat Ducato -20❄️

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:18 Vetura , Gjilan

Fiat Ducato Maxxi

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:49 Vetura , Gjilan

Fiat ducato

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Nën 06:46 Vetura , Prizren

Shitet Fiat Kombi

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 04:01 Vetura , Ferizaj

Friz Frigo

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 09:34 Vetura , Prishtinë

Fiat Ducato 2.3 disel

4 050 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Nën 20:19 Vetura , Vushtrri

Shitet Kombi Fiat Dukato 2.8jtd 2003

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Nën 15:23 Vetura , Prizren

Fiat Ducato Friz ❄️❄️

Viti: 2014
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
17 Nën 12:58 Vetura , Zubin Potok

Fiat ducato 2.8 jtd

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Nën 12:07 Vetura , Besianë

Fiat

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Nën 19:25 Vetura , Prishtinë

Fiat Ducato URGJENT 4muj RKS

2 900 EUR Price Reduced

10 Nën 22:19 Vetura , Zubin Potok

Fiat ducato 2.8 jtd

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Nën 17:40 Vetura , Zubin Potok

Fiat Ducato 250

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Nën 16:31 Vetura , Zubin Potok

Fiat Ducato 250

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Nën 09:00 Vetura , Gjilan

Kombi Fiat ducato 2.3 Dizel rks per me shum tel..

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Nën 21:14 Vetura , Ferizaj

Kamjonet fiat ducato gjendje super tmir rks 11 muaj

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Tet 20:40 Vetura , Burim

Fiat ducato i sapo ardhur nga CH

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Tet 10:35 Vetura , Pejë

Shitet Kombi FIAT DUKATO 1.9 Kilometra 154785

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Tet 12:51 Vetura , Prishtinë

Fiat Ducato 2008 2.3jtd

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Tet 10:38 Vetura , Pejë

Shitet Kombi FIAT DUKATO 1.9 Dizel Kilometra 154785

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Tet 14:04 Vetura , Mitrovicë

Kombi fiat ducato maxi profesional me frigo termoking -20

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Tet 15:35 Vetura , Ferizaj

Shitet

1 850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Tet 15:34 Vetura , Gjakovë

arsye

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Tet 14:24 Vetura , Ferizaj

fiat ducato frigo

15 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Tet 14:44 Vetura , Pejë

Shes

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Tet 07:24 Vetura , Burim

Fiat ducato

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Sht 12:07 Vetura , Prishtinë

Fiat Ducato 2.2 JTD

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Sht 23:23 Vetura , Gjilan

Fiat ducato 2004 isapo ardhur nga zvicra����

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 11:59 Vetura , Ferizaj

Fiat ducato

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 04:02 Vetura , Gjakovë

Fiat Ducato 2.8L Dizel 4x4

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
17 Gush 10:40 Vetura , Klinë

[email protected]

2 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Gush 18:28 Vetura , Besianë

Fiat Ducato 2.5 VP 1991

1 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Korr 13:49 Vetura , Pejë

Kombi Fiat Ducato

1 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Korr 09:36 Vetura , Gjilan

Fiat

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 09:34 Vetura , Gjilan

Fiat

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 09:34 Vetura , Gjilan

Fiat

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 04:27 Vetura , Gjilan

shess

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Qer 02:26 Vetura , Prishtinë

Fiat 2.3 rks i skadum

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Qer 21:04 Vetura , Pejë

Kombi

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Qer 18:49 Vetura , Malishevë

Fiat Ducat

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Qer 14:30 Vetura , Prizren

Fiat Ducato 2.3 me Friz

Viti: 2014
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
01 Qer 08:37 Vetura , Lipjan

Shitet kombi

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Maj 06:56 Vetura , Therandë

Fiat ducato

9 999 EUR

28 Maj 23:25 Vetura , Shtime

KOMBI FIAT DUCATO 2.5 TDI 1996

2 400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 17:30 Vetura , Pejë

Fiat dizel 2.0

1 800 EUR

26 Maj 00:13 Vetura , Prishtinë

fiat ducato 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 12:14 Vetura , Besianë

Iveco

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Fiat Ducato | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione