Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Fiat | Fiorino

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Fiat Fiorino | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Korr 08:22 ,

FIAT FIORINO 1.3 JTD RKS ME KLIM 2010,(NDRROHET)

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 19:59 ,

Shes pikapin

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 08:07 ,

Fiat Fiorino 1.3 Dizel 93.000 KM 2008

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
14 Maj 23:44 ,

Ne shitje

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Pri 20:12 ,

Fiat fiorino 1.7 diezel

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 16:40 ,

Ushiit

Histora e veturës

2 490 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Mar 20:05 ,

Fiat Fiorino 1.3 dizel

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Shk 14:56 ,

Kombi

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 15:04 ,

Shes fellt shum te mira

Histora e veturës

200 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Shk 01:56 ,

Shitet

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Jan 22:32 ,

Fiat fijorino shitet

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Dhj 01:04 ,

Fiat Florino

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 00:09 ,

Fiat

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Nën 14:52 ,

Shitet

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 18:30 ,

Shitet

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Tet 18:12 ,

Shitet Fiat Fiorino 1.3 jdi

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 16:50 ,

Fijat

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Sht 21:06 ,

Fiat Fiorino

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Sht 14:44 ,

Shes pikap ngjendje teper tmir pune

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Gush 19:04 ,

Shes Pikapin

Histora e veturës

3 550 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Gush 15:17 ,

Pikapin

Histora e veturës

3 550 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Gush 22:05 ,

Pikap Fiat fiorino

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Korr 14:27 ,

Shitet Fiat Fiorino

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Qer 09:57 ,

Fiat

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Qer 12:56 ,

Shitet pikapi

Histora e veturës

950 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 16:11 ,

shes pikapin fiat fiorino1.3 benzin

Histora e veturës

380 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Maj 12:20 ,

Shes pikap urgjenre

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Pri 21:58 ,

Shitet ose ndrrohet me traktor

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 17:17 ,

Fiat Fiorino dizel

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Mar 17:28 ,

shitet ndrrohet

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Mar 11:26 ,

Shitet

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 17:55 ,

Pikap fiat fiorino

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 19:29 ,

Shitet apo ndrrohet me qka tem konvenon

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Shk 15:51 ,

Pikap Fiat 1.7 dizell me klim

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Jan 22:52 ,

Shitet

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Dhj 11:42 ,

Fiat fiorino 1.4

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Dhj 21:49 ,

Fiat Fiorino 1.7 Turbo Dizel v.p 2000

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Dhj 09:52 ,

viti 2001 rks benzin

Histora e veturës

340 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Dhj 19:32 ,

1.6benzin

Histora e veturës

299 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Dhj 10:50 ,

1.6benzin rks

Histora e veturës

320 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Dhj 21:37 ,

1.6benzin

Histora e veturës

340 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Dhj 21:25 ,

1.6benzin

Histora e veturës

340 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Dhj 17:04 ,

1.6benzin

Histora e veturës

340 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Dhj 17:07 ,

fiat

Histora e veturës

400 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 14:06 ,

Shes ose ndrroj Pikap Fiat Fiorino

Histora e veturës

100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 10:54 ,

Shes ose bëj ndërrim me vetur familjare

Histora e veturës

100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 13:31 ,

Urgjent shes pikapin 1evro

Histora e veturës

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Tet 06:04 ,

fiat

Histora e veturës

350 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
27 Tet 20:04 ,

pikap

Histora e veturës

400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Fiat Fiorino | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione