Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Fiat | Fiorino

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Fiat Fiorino | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:11 ,

FIAT FIORINO 1.3 JTD RKS ME KLIM 2010,(NDRROHET)

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:44 ,

Ne shitje

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Maj 11:38 ,

Shitet pick up FIAT FLORINA

700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
24 Pri 20:12 ,

Fiat fiorino 1.7 diezel

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 16:40 ,

Ushiit

2 490 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Mar 20:05 ,

Fiat Fiorino 1.3 dizel

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Mar 04:37 ,

Pikap

550 EUR

21 Shk 14:56 ,

Kombi

1 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 15:04 ,

Shes fellt shum te mira

200 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Shk 10:40 ,

Fiat Fiorino 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Shk 01:56 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Jan 22:32 ,

Fiat fijorino shitet

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Dhj 01:04 ,

Fiat Florino

750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 00:09 ,

Fiat

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Nën 14:52 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 18:30 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Tet 18:12 ,

Shitet Fiat Fiorino 1.3 jdi

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 16:50 ,

Fijat

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Sht 21:06 ,

Fiat Fiorino

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Sht 14:44 ,

Shes pikap ngjendje teper tmir pune

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Gush 19:04 ,

Shes Pikapin

3 550 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Gush 15:17 ,

Pikapin

3 550 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Gush 22:05 ,

Pikap Fiat fiorino

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Korr 14:27 ,

Shitet Fiat Fiorino

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Qer 09:57 ,

Fiat

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Qer 12:56 ,

Shitet pikapi

950 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 16:11 ,

shes pikapin fiat fiorino1.3 benzin

380 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Maj 12:20 ,

Shes pikap urgjenre

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Pri 21:58 ,

Shitet ose ndrrohet me traktor

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 17:17 ,

Fiat Fiorino dizel

5 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Mar 17:28 ,

shitet ndrrohet

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Mar 11:26 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 17:55 ,

Pikap fiat fiorino

750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 19:29 ,

Shitet apo ndrrohet me qka tem konvenon

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Shk 15:51 ,

Pikap Fiat 1.7 dizell me klim

650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Jan 22:52 ,

Shitet

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Dhj 11:42 ,

Fiat fiorino 1.4

2 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Dhj 21:49 ,

Fiat Fiorino 1.7 Turbo Dizel v.p 2000

650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Dhj 09:52 ,

viti 2001 rks benzin

340 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Dhj 19:32 ,

1.6benzin

299 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Dhj 10:50 ,

1.6benzin rks

320 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Dhj 21:37 ,

1.6benzin

340 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Dhj 21:25 ,

1.6benzin

340 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Dhj 17:04 ,

1.6benzin

340 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Dhj 17:07 ,

fiat

400 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 14:06 ,

Shes ose ndrroj Pikap Fiat Fiorino

100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 10:54 ,

Shes ose bëj ndërrim me vetur familjare

100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 13:31 ,

Urgjent shes pikapin 1evro

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Tet 06:04 ,

fiat

350 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
27 Tet 20:04 ,

pikap

400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Fiat Fiorino | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione