Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Fiat | Freemont

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Fiat Freemont | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Mar 21:09 Vetura , Deçan

Blej Vetura Rks Defekt Aksident Me Denim Qlajmrum

505 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Jan 09:51 Vetura , Viti

Fiat Freemont 2.0 Diesel

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Jan 00:37 Vetura , Drenas

fiat

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 12:44 Vetura , Prishtinë

Shitje FIAT FREEMONT 2.0 170PS

9 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 23:25 Vetura , Fushë Kosovë

Fiat Freemont 2.0 dize

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Dhj 23:15 Vetura , Fushë Kosovë

Fiat Freemont 2.0 dizell tel.044-373-248

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Nën 14:00 Vetura , Fushë Kosovë

Fiat Freemont 2.0 dizell tel.044-373-248

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Jan 16:44 Vetura , Gjilan

Shes Veturen Fiat

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Maj 14:40 Vetura , Gjilan

Shitet fiat freemont

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Pri 19:36 Vetura , Besianë

Fiat freemont 2.0 Diesel 2013 viti i ardhur nga ch

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Shk 11:51 Vetura , Lipjan

Shitet

700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 20:12 Vetura , Prishtinë

Shes

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Dhj 18:46 Vetura , Prishtinë

Shes Fiat Freemont 2.0D 2012

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Dhj 13:36 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet gjipi Fiat 2011

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
04 Sht 19:47 Vetura , Drenas

Shes Veturen FIAT, po ashtu bejm ndrrim me Banes

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
06 Gush 00:00 Vetura , Besianë

Fiat freemont 2.0 jtd 140 ps viti prodhimit 2012

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 20:25 Vetura , Prizren

Shitet Fiat Freemont 2012 , 7 ulse

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 21:22 Vetura , Pejë

fiat freemont

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Pri 01:40 Vetura , Prizren

Fiat benzin viti 2000 (600)euro urgjent

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Mar 09:09 Vetura , Therandë

fiat freemont

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
29 Maj 13:13 Vetura , Therandë

vetura 7ulse asht

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
25 Mar 12:36 Vetura , Gjilan

Fiat 2.0dizel

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Shk 11:45 Vetura , Gjilan

Fiat Fiorino 1.3 dizel -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Fiat Freemont | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione