Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kaçanik | Makina | Vetura | Fiat

124 , 1
Brava , 1
Bravo , 2
Doblo , 4
Ducato , 11
Fiorino , 2
Marea , 3
Marengo , 1
Multipla , 3
Punto , 12
Scudo , 2
Stilo , 2
Tipo , 1
Ulysse , 3
Uno , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Kaçanik,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Fiat | Kaçanik ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Shk 13:01 ,

Shitet kombi Fiat Ducato dizell

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 12:50 ,

Kombi Fiat Ducato dizell

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 12:40 ,

Kombi Fiat Ducato dizell

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Jan 19:12 ,

Fiat 1.9

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Korr 10:47 ,

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 19:24 ,

Fiat

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 10:03 ,

Fiat

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
20 Shk 09:51 ,

Fiat

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Shk 15:50 ,

Shitet Fiat Punto

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 11:38 ,

Shitet kerri Fiat multipla

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Gush 11:30 ,

Vetura per ngarkes

4 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
01 Gush 18:41 ,

Fiat Punto 1.2

1 440 EUR

24 Shk 21:51 ,

Shitet drohet

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Dhj 21:37 ,

1.6benzin

340 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Dhj 21:25 ,

1.6benzin

340 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 17:05 ,

Fiat marengo dizel 2001

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 02:00 ,

shitet

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 17:14 ,

Shitet Fiati

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 00:35 ,

Pershendetje

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 22:34 ,

Shes Veturen

950 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 14:48 ,

Fiat ducato 2.5 turbo dizel

2 580 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Jan 13:17 ,

Shes fiat multiplan 1.9 dizell boi edhe ndrrim

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 18:05 ,

Shitet ose ndrrohet

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Dhj 16:12 ,

Fiat Brava 1.9 jtd 2002

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 20:25 ,

Fiat Ducato

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
31 Korr 17:50 ,

Fiat Punto 1.1 Benzinë

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 21:14 ,

Kombe Fiat

1 850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 16:12 ,

Fiat dukato

3 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Qer 16:04 ,

Fiat dukato 3

3 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 22:42 ,

Pikap plus fellne te ndryshme

600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Maj 10:01 ,

Fiat punto 1.2

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Jan 19:54 ,

kombi 2.8dizell

2 850 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Jan 15:41 ,

shitet fiat uno plin benzin

500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Jan 13:23 ,

shes fiat uno plin benxin 1.4

500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Dhj 13:38 ,

Shes Fiat Punto 1.6 Turbo Disel

1 250 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 13:45 ,

Vetura

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Tet 22:27 ,

Shitet Vetura FIAT Ulysse

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 02:34 ,

Fiat Scudo 2.0 JTD

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Sht 17:06 ,

shitet

700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Sht 21:04 ,

Shitet vetura Fiat Punto 1.2 Benzin, viti 2005

2 950 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
03 Sht 12:44 ,

Shitet Vetura "FIAT Ulysse"

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 17:46 ,

Fiat Bravo dizel

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Jan 15:51 ,

fiat marea

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Dhj 22:24 ,

Shesh Fiat Stilo

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Tet 19:52 ,

Vetura

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 19:42 ,

Kamionetta Fiat

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Qer 12:10 ,

fiat punto, bej nderrim me ndonje vetur pa dogane.

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Jan 22:45 ,

Fiat Tipo

350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
11 Jan 15:09 ,

FIAT uno

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
11 Jan 14:51 ,

FIAT uno

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 45 000 - 49 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Fiat | Kaçanik juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione