Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Fiat | Marea

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Fiat Marea | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Mar 09:35 Vetura , Vushtrri

Fellne

150 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 13:40 Vetura , Ferizaj

Shitet

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Shk 13:40 Vetura , Ferizaj

Shitet

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 14:08 Vetura , Ferizaj

Shitet fiat mare

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Jan 20:28 Vetura , Gjilan

Shitet ose ndrrohet

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 14:28 Vetura , Dardanë

Fiat Marea 1.6 16v +GAZ (TNG) SEKVENT

350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Nën 18:12 Vetura , Drenas

Fiat

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Tet 18:08 Vetura , Ferizaj

Shitet Fiat Marea Vikend

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
19 Tet 18:48 Vetura , Viti

Fiat Marea 1.9jtd

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Sht 23:39 Vetura , Klinë

Fiat

700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Sht 18:49 Vetura , Prizren

shitet

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 16:00 Vetura , Klinë

Fiat

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Gush 17:11 Vetura , Prizren

shes makinen

1 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Korr 18:33 Vetura , Therandë

fiat

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 14:49 Vetura , Skenderaj

shitet pikapi

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 11:28 Vetura , Gjakovë

FIJAT MAREA 2.0 BENXIN PLIN FABRIKISHT FULL EXTRA 2001 KLIM

1 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 15:16 Vetura , Skenderaj

Shitet ose ndrrohet

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Mar 23:59 Vetura , Besianë

FIAT

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 20:23 Vetura , Ferizaj

Shitet fiat marea

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 23:25 Vetura , Lipjan

Shes fiat marea 2.4

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Jan 23:18 Vetura , Viti

Fiat Marea 1.9jtd 2003

1 444 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Nën 05:35 Vetura , Rahovec

Veturë Fiat

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Nën 11:45 Vetura , Prishtinë

Fiat Marea

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Tet 20:26 Vetura , Prizren

Shitet fiati

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Tet 09:56 Vetura , Klinë

Shes fiat

670 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Tet 20:47 Vetura , Vushtrri

Shitet Fiat 1.9 jtd vp 99 rks Urgjent

650 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Gush 19:28 Vetura , Gjakovë

Shes Fiat Marea 1.9jtd

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 19:21 Vetura , Drenas

Ne rregull gjithqka

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Gush 16:04 Vetura , Dardanë

Fiat Marea 1.6 benzin 900€

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Gush 00:20 Vetura , Skenderaj

SHITET FIAT MAREA 1.9 JTD DIZEL +38344710370

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Pri 17:58 Vetura , Viti

Shes fiat punto 1.2

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Pri 17:38 Vetura , Prishtinë

Fiatt

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 16:56 Vetura , Vushtrri

Shitet Vetura

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Mar 22:14 Vetura , Skenderaj

fiat marea 1.6b viti 99 ndrroj

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Mar 01:13 Vetura , Dardanë

Shes fiat marea

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 04:37 Vetura , Ferizaj

Shes matorr 1.9 jtd fiat si dhe pjeset e tij

15 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Shk 18:54 Vetura , Prishtinë

U shitt ■FLM■

12 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Shk 11:01 Vetura , Prishtinë

SHES FIAT MAREA DIZEL 1.9 JTD VITI 2000

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 16:38 Vetura , Prishtinë

SHES FIAT MAREA DIZEL 1.9 JTD VITI 2000

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Jan 17:42 Vetura , Besianë

Shes fiat marea 1.9 jtd

750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
19 Jan 14:40 Vetura , Gjilan

Fiat marea

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Jan 21:47 Vetura , Ferizaj

Shitet fiat marea 1.8 16v

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Jan 13:45 Vetura , Mitrovicë

Fiat Marea

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Dhj 14:06 Vetura , Prishtinë

Fiat Marea 2002 - Karavan, Diesel 1.9

500 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Tet 21:29 Vetura , Dardanë

Fiat marea 1.9jtd

700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Tet 18:25 Vetura , Prishtinë

Fiat Marea 1.9 JTD me klim Rks 1 Muj

1 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 00:05 Vetura , Prishtinë

Fiat marea

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Tet 12:16 Vetura , Mitrovicë

Fiat marea

900 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 21:56 Vetura , Gjilan

Fiat marea 1.9 ������

1 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Sht 19:59 Vetura , Prishtinë

U shitt ■FLM■

15 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Fiat Marea | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione