Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Fiat | Palio

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Fiat Palio | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

02 Mar 15:55 Vetura , Prizren

Shitet ndrrim

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Dhj 21:43 Vetura , Prishtinë

shitet ndrrohet fiati 1.9 D2002

10 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 12:29 Vetura , Burim

Fiat Palio weken

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Sht 17:30 Vetura , Gjilan

Shitet Fiat Palio

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Qer 17:47 Vetura , Drenas

Ushitt *FLM*

650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Qer 17:10 Vetura , Klinë

fiat palio

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Qer 16:59 Vetura , Klinë

fiat palio

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Maj 14:17 Vetura , Mitrovicë

Fiat palio 1.2 benzin me Klim rks i skaduar

670 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Maj 22:04 Vetura , Pejë

fiat

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 12:36 Vetura , Ferizaj

Shes fiat palio 1.2 benzin edhe ndrroj

600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Jan 14:21 Vetura , Lipjan

SHITET FIAT

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 19:16 Vetura , Gjilan

SHITET FIAT 1.9 DIZELL

1 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Jan 19:00 Vetura , Gjilan

fiat palio 1.9 disel

1 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Dhj 17:42 Vetura , Burim

shes fiat palio ne gjendje te mir pune

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Nën 21:32 Vetura , Klinë

Shes

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Qer 21:34 Vetura , Pejë

Fiat palio vetur familjare

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Qer 18:22 Vetura , Burim

Ne gjendje te mire pune

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Qer 21:46 Vetura , Pejë

Fiat urgjent

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
25 Pri 19:48 Vetura , Burim

Shes fiat palio ne gjendje te mir pune

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Mar 20:40 Vetura , Pejë

Shitet

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Mar 23:32 Vetura , Gjilan

Shes fiatin ne gjendje shum te mir

1 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 12:32 Vetura , Therandë

Shitet fiat palio weekend

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Mar 17:56 Vetura , Pejë

Shitet Fiati

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Jan 23:07 Vetura , Therandë

Fiat Palio weekend

1 050 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Jan 13:40 Vetura , Therandë

fiat palio weekend

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Tet 17:36 Vetura , Ferizaj

fiat palio

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 08:17 Vetura , Ferizaj

fiat

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Tet 22:49 Vetura , Ferizaj

fiat

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Tet 13:20 Vetura , Ferizaj

Fiat Palio 1.2

550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Sht 21:27 Vetura , Ferizaj

Shitet

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 12:45 Vetura , Ferizaj

SHITET VETURA FIAT PALIO 1.6 BENXIN

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Qer 22:27 Vetura , Prizren

Fiat Palio 1.7 disel

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 19:10 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet ose ndrrohet

1 170 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 07:48 Vetura , Gjakovë

Shitet

800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Jan 19:50 Vetura , Gjakovë

Urgjent

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Jan 22:16 Vetura , Ferizaj

Shiten 2 Fiat Palio

2 500 EUR Price Reduced

30 Dhj 15:57 Vetura , Gjakovë

Shitet per pjes fiat jtd 1.9

800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Dhj 20:17 Vetura , Klinë

Shitet

2 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Dhj 09:19 Vetura , Gjakovë

Shitet

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Dhj 09:11 Vetura , Gjakovë

Shitet

800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Dhj 11:07 Vetura , Gjakovë

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Dhj 09:20 Vetura , Gjakovë

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Dhj 13:07 Vetura , Malishevë

Fiat palio

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Tet 14:36 Vetura , Mitrovicë

shes fiat palio me regjistrim deri me 14.02.2020

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 16:55 Vetura , Prizren

Fiat Palio

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 18:33 Vetura , Malishevë

Fiat Palio

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 11:39 Vetura , Vushtrri

ushit

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 20:03 Vetura , Vushtrri

Fiat palio 1.6 benzin me klim 1 vit rks viti 2002.

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 20:31 Vetura , Gjilan

Shes

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Fiat Palio | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione