Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Fiat Panda Në shitje (Shitet, Shes) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Fiat Panda | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Sht 23:18 Vetura , Besianë

1,3 Jtd

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Gush 03:20 Vetura , Gjakovë

Fiat panda 4x4

3 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Korr 09:42 Vetura , Besianë

Fiat Panda 1.2

2 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Qer 09:17 Vetura , Pejë

FIAT PANDA 1.0 TURBO TWIN BENZIN 2014

6 550 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 04:56 Vetura , Pejë

FIAT PANDA 1.0 TURBO BENZIN 2015

6 550 EUR

23 Qer 02:15 Vetura , Gjilan

Shes fiat panda 1.2 benzin

3 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 12:24 Vetura , Prishtinë

Shes Fiat Panda 1.2benzin vitin 2011 rks

2 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 14:42 Vetura , Gjakovë

FIAT PANDA 1.2 Benxin ne gjendje super perfekte Panoram Klim

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 12:04 Vetura , Prishtinë

SHES FIAT PANDA 4X4 1.3 DIESEL

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Maj 14:24 Vetura , Prishtinë

Fiat Panda 1.3 Multijet

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 08:20 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet fiat panda 1.2 b

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Shk 11:56 Vetura , Gjakovë

Fiat Panda 4x4

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 12:21 Vetura , Viti

Pjes Fiat panda 1.2

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Jan 21:59 Vetura , Pejë

Shitet Fiat Panda

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Nën 20:58 Vetura , Fushë Kosovë

Fiat Panda 4x4

3 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Nën 16:18 Vetura , Gjakovë

Fiat Panda 1.3 Disel 4x4

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Tet 13:45 Vetura , Vushtrri

FIAT PANDA

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Tet 13:44 Vetura , Vushtrri

FIAT PANDA

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Sht 12:32 Vetura , Vushtrri

Fiat Panda 4x4 1.2 benzin

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Gush 04:59 Vetura , Vushtrri

Fiat Panda 4x4 1.2 benzin

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Gush 00:32 Vetura , Prishtinë

Fiat Panda 4x4 1.2 benzin

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Qer 11:45 Vetura , Viti

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Qer 19:46 Vetura , Viti

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Qer 14:38 Vetura , Prishtinë

Shes Fiat Panda 1.2 benzin me klime vitin 2011 rks 10 muje

2 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Qer 08:15 Vetura , Besianë

Fiat Panda

5 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Maj 17:38 Vetura , Gjakovë

Fiat Panda

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Pri 18:34 Vetura , Ferizaj

Fiat Panda 1.2 Benzin - Automatik

3 250 EUR Price Reduced

22 Mar 17:59 Vetura , Prishtinë

Shitet Fiat Panda

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 06:51 Vetura , Prizren

Fiat Panda 1.3 i 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 18:17 Vetura , Gjakovë

Shitet

4 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
15 Shk 10:49 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Fiat Panda 1.1 benzin viti 2009

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Shk 15:41 Vetura , Prishtinë

Shes Fiat Panda 1.2 benzin me klim

1 950 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 17:57 Vetura , Prishtinë

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Jan 16:47 Vetura , Viti

Fiat Panda 1.2 Diesel 4here4 Klim

3 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Dhj 21:16 Vetura , Ferizaj

FIAT PANDA 1.1 BENZIN 2008 10MUAJ RKS INFO 049-289-169

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Dhj 16:21 Vetura , Ferizaj

Fiat Panda 1.1 Benzin 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Dhj 13:07 Vetura , Gjilan

Fiat Panda

3 300 EUR

26 Nën 11:42 Vetura , Gjilan

Fiat Panda

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Nën 16:50 Vetura , Ferizaj

Fiat Panda 1.1 Benzin 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Nën 14:25 Vetura , Ferizaj

Fiat Panda 1.1 Benzin 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Nën 15:26 Vetura , Gjakovë

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
01 Nën 18:34 Vetura , Therandë

Shitet Fiat Panda 2004

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 09:43 Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura Fiat Panda

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 20:43 Vetura , Gjilan

Fiat Panda

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Sht 12:49 Vetura , Dardanë

Fiat Panda

50 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Gush 21:37 Vetura , Prizren

Shitet Vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Korr 14:43 Vetura , Lipjan

Fiat Panda

3 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Korr 15:18 Vetura , Prizren

Fiat PANDA 1.2 Benzin 2008

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Qer 01:41 Vetura , Prishtinë

Fiat Panda

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Pri 18:12 Vetura , Prishtinë

Shes fiat panda viti 2006 ne gjendje te rregullt

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Fiat Panda | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione