Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Fiat | Punto Evo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Fiat Punto Evo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

08 Mar 16:56 Vetura , Prizren

Fiat Punto Evo 2012 1.3 dizell BOJ NDRIM

4 000 EUR

08 Mar 12:30 Vetura , Prizren

Fiat Punto Evo 1.3 dizell

4 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Shk 21:25 Vetura , Gjakovë

Fiat punto 1.4 multiair pa dogan 2013

3 900 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Sht 23:04 Vetura , Gjilan

Shitet Fiat Punto Evo 1.4B 2012

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Gush 04:18 Vetura , Gjakovë

Shitet Fiat Punto Evo

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 23:38 Vetura , Gjakovë

Shitet Fiat Punto Evo 1.3 Multijet

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 23:38 Vetura , Gjakovë

Shitet Fiat Punto Evo

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 23:38 Vetura , Gjakovë

Shitet Fiat Punto Evo

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 23:38 Vetura , Gjakovë

Shitet Fiat Punto Evo

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 14:43 Vetura , Prishtinë

2009 Fiat Punto Evo 1.3 nafte

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Korr 22:56 Vetura , Gjilan

Fiat Punto Evo - 2011 -1.4 - Benzin - 118 000km

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Korr 13:46 Vetura , Ferizaj

#Fiat Punto Evo 1.4 Automatik me dogan

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Korr 21:34 Vetura , Ferizaj

Fiat punto EVO

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Pri 12:29 Vetura , Prishtinë

Pres bleres serioz

5 100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 20:34 Vetura , Prishtinë

Shitet Fiat Punto Evo diesel Multijet 2011

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 02:43 Vetura , Prishtinë

Shes Fiat Punto Evo 1.3 diesel Multijet.

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 04:03 Vetura , Drenas

Shes Fiatin 1.3 diesel

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Nën 15:58 Vetura , Klinë

FIAT PUNTO EVO 84.242km

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
29 Tet 13:29 Vetura , Prizren

Fiat punto 1.3 jtd 2007

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Tet 01:15 Vetura , Prizren

Fiat Punto 1.4 16v Turbo

3 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Tet 01:15 Vetura , Prizren

Fiat Punto 1.4 16v Turbo

3 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Sht 19:45 Vetura , Gjakovë

Shitet Fiat PUNTO

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Sht 17:23 Vetura , Viti

Fiat punto 2011 1.4 benzin 8V

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Sht 15:36 Vetura , Prishtinë

Fiat Punto Evo

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Gush 10:17 Vetura , Prizren

Vetura ne shitje

32 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Gush 10:28 Vetura , Prishtinë

Fiat Punto Evo 1.3 jtd dizel viti 2011

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Korr 10:32 Vetura , Ferizaj

Fiat Punto Evo 1.3 dizel 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 21:42 Vetura , Besianë

Fiat punto 1.3 Me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 20:39 Vetura , Lipjan

Fiat Punto Evo 2010

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Shk 16:57 Vetura , Therandë

FIAT Punto 1.3

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 23:09 Vetura , Prizren

Fiat Punto Evo 2012 1.4B Rks

4 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Jan 10:52 Vetura , Prizren

Fiat Punto Evo 2011 1.3 Multijet

5 777 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Dhj 17:29 Vetura , Klinë

Shes Fiat Punto Evo

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Tet 13:48 Vetura , Ferizaj

����SHITET FIAT EXTRA BENXIN 1.8 AC CLIM NDRRIM ��

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Tet 19:31 Vetura , Ferizaj

Fiat Punto Evo

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 12:42 Vetura , Malishevë

FIAT PUNTO EVO 1.3 MULTIJET ,Viti 2012

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 08:18 Vetura , Besianë

Fiat Punto Evo 1.3

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 13:46 Vetura , Prishtinë

Fiat

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 17:45 Vetura , Prishtinë

Fiat

4 600 EUR

09 Korr 15:43 Vetura , Prizren

Fiat Punto EVO 1.4B 2012

4 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Korr 15:39 Vetura , Prizren

Fiat Punto EVO 1.4B 2012

4 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Korr 02:32 Vetura , Besianë

Fiat punto Evo 1.3

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 23:13 Vetura , Prizren

U SHIT FLMM MERRJEP

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 14:46 Vetura , Klinë

Fiat punto

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Pri 12:09 Vetura , Prishtinë

Fiat Punto dizel

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Shk 19:36 Vetura , Besianë

shes Fiat Punto Evo 1.3 dizell Multijet

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 09:43 Vetura , Besianë

FIAT PUNTO EVO 1.3 DIESEL

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Tet 10:42 Vetura , Besianë

FIAT PUNTO EVO 1.3

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Fiat Punto Evo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione