Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

audi a3 - Fiat Të gjitha në Kosovë

126 , 1
131 , 1
500 , 2
500C , 2
Bravo , 1
Coupe , 2
Doblo , 3
Ducato , 5
Fiorino , 1
Panda , 2
Punto , 30
Scudo , 3
Seicento , 1
Stilo , 6
Ulysse , 4
Uno , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi a3,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi a3 Të gjitha | Vetura | Fiat | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Sht 15:17 Vetura , Pejë

U Shit ... FIAT 500 Automatik / Panoram 1.2 Benzin

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Sht 16:46 Vetura , Rahovec

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
13 Gush 10:36 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Gush 22:05 Vetura , Drenas

fiat 126

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Maj 16:44 Vetura , Lipjan

Fiat Punto

1 300 EUR Price Reduced

11 Maj 12:04 Vetura , Prishtinë

SHES FIAT PANDA 4X4 1.3 DIESEL

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Mar 13:47 Vetura , Lipjan

Zine terminin e punes e MOS PRIT ✅

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Shk 13:26 Vetura , Ferizaj

I SHITUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 19:06 Vetura , Prizren

Fiat Punto 1.2 Benzin RKS 05/2023

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Dhj 15:26 Vetura , Ferizaj

Shitet pikapi Fiat scudo

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 23:42 Vetura , Lipjan

Fiat punto

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 23:06 Vetura , Prishtinë

Detektor me Wi-Fi i rrjedhjeve të ujit

25 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 10:13 Vetura , Malishevë

Fiat punto van (shitje, ndrrim)

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Dhj 14:05 Vetura , Drenas

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKETVE-NDERTESAV

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Dhj 14:04 Vetura , Ferizaj

Fasader/Gipser/Mallter/Knauf/Ngjyrosje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Dhj 13:59 Vetura , Ferizaj

Fasader / Gipser (punojm edhe mallterin)

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Dhj 13:57 Vetura , Prishtinë

Moler/Fasader Profesional 045662014

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Dhj 11:01 Vetura , Pejë

Fiat 500c 1.2 2012

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Nën 20:08 Vetura , Prizren

Fiat Punto 1.1 Benzin 1997 RKS Gjendja Perfekte

750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Nën 05:00 Vetura , Prizren

Fiat Seicento RKS 2022

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 01:44 Vetura , Gjilan

Fiat Ulysseioi

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 01:12 Vetura , Mitrovicë

Fiat punto 1.2 benzin

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 17:41 Vetura , Prishtinë

fiat punto 1.2 benzin pa dogan

600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
19 Shk 18:58 Vetura , Prishtinë

fiat punto 1.9 jtd dizel pa dogan

900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Jan 19:49 Vetura , Prizren

Fiat Stilo 1.9 JTD 2006 RKS Perfekt

2 550 EUR

24 Jan 11:39 Vetura , Prizren

Fiat Stilo 1.9 JTD 2006 RKS Perfekt

2 600 EUR

29 Nën 18:53 Vetura , Pejë

U shitt

550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Nën 18:53 Vetura , Pejë

U shitt

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Tet 11:00 Vetura , Fushë Kosovë

Shes Pikap 044718665

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 08:01 Vetura , Gjakovë

shes fiajt uno 1.0 benzin dhe plin rks 7 muj

699 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Korr 17:56 Vetura , Pejë

U shit

1 EUR

12 Korr 17:56 Vetura , Pejë

U shitt

550 EUR

30 Qer 18:46 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA BMW MERCEDES AUDI FIAT VOLKSWAGEN

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Maj 21:38 Vetura , Mitrovicë

Fiat Doblo 1.9 JTD 5 ulse

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 22:41 Vetura , Mitrovicë

Fiat doblo 5 ULSE 1.9 JTD��

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 22:27 Vetura , Mitrovicë

U SHITT FLM Fiat punto 1.3 dizel JTD �� Bej ndrrim

2 490 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 22:19 Vetura , Mitrovicë

U SHITT FLM Fiat punto 1.3 dizel multijet 2006

2 490 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 23:28 Vetura , Lipjan

Shitet Fiat puntoo viti 2000.

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Dhj 15:56 Vetura , Lipjan

FIAT PUNTO 7MUJ REGJISTRIM ( URGJENT )

899 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Dhj 11:28 Vetura , Ferizaj

Moler Profesional- ngjyrosje,dekorime,knauf etj.

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Dhj 12:06 Vetura , Prishtinë

fiat punto 1.3 dizell rks

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Tet 12:45 Vetura , Prishtinë

fiat punto 1.9 jtd pa dogan tel 044 11 30 16

900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Sht 18:34 Vetura , Prishtinë

Trenerka per meshkuj

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Korr 21:09 Vetura , Prishtinë

fiat punto 1.2 benzin

1 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 16:14 Vetura , Gjilan

FIAT DUKATO

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Dhj 18:32 Vetura , Lipjan

Uuu Shitt

950 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Nën 22:16 Vetura , Lipjan

Shes Fiat ducato 2.8 Naft Rks

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Sht 19:29 Vetura , Pejë

fiat stilu suzuki sgxr k2

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 17:24 Vetura , Prishtinë

shes Fiat Bravo ose ndrroj me Smart Automatik

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Gush 16:04 Vetura , Prishtinë

U Shitt Flm Merrjep Fiat Stile 1.9 jtd rks

2 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi a3 | Të gjitha | Vetura | Fiat | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • audi a3 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Audi a3 në kategorinë Vetura | BMW | 335 | Seri 3
  • Audi a3 në kategorinë Vetura | MINI | Cooper
  • Audi A3 në kategorinë Makina
  • audi a3 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | ML-Class
  • audi a3 në kategorinë Vetura | BMW | X6 | X-modele
  • audi a3 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E 270 | E-Class
  • Audi A3 në kategorinë Vetura | Renault | Megane
  • Audi a3 në kategorinë Makina
  • Audi a3 në kategorinë Vetura | Hyundai

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione