Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Fiat | Scudo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Fiat Scudo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:40 Vetura , Ferizaj

Shes fiat scudo 2.0 jtd rks i skaduar ☎️044280873

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:27 Vetura , Mitrovicë

Fiat Scudo 2.0 JTD pa dogan����

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:00 Vetura , Ferizaj

Pikap Fiat scudo 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 22:06 Vetura , Ferizaj

Fiat scudo 2.0 jtd rks i skaduar 044280873

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 10:51 Vetura , Besianë

fiat scudo 1.6

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Jan 01:03 Vetura , Prishtinë

Fiat scudo

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Jan 19:34 Vetura , Lipjan

Fiat scudo

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 17:27 Vetura , Ferizaj

Shitet kombi Fiat Scudo

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 22:57 Vetura , Prishtinë

Shitet fiat scudo

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Jan 14:32 Vetura , Prishtinë

Shitet fiat scudo

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Jan 02:23 Vetura , Rahovec

Fiat scudo

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Jan 21:38 Vetura , Prishtinë

Shitet Pikapi

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Dhj 15:26 Vetura , Ferizaj

Shitet pikapi Fiat scudo

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Dhj 08:51 Vetura , Prizren

Fiat scudo 1.6 rks

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 18:35 Vetura , Gjilan

FIAT SCUDO 2.0 DIZEL 2003

2 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Dhj 19:23 Vetura , Prizren

Fiat

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 15:15 Vetura , Ferizaj

Shitet Fiat Scudo 1.6 Dizell 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 12:43 Vetura , Ferizaj

Shitet Fiat Scudo 1.6 Dizell viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 17:05 Vetura , Klinë

Shitet Fiat Scudo 2.0 Dizel 2007 me dogan

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Nën 09:28 Vetura , Prishtinë

Fiat Scudo 1.6 Multinject

3 655 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Nën 10:31 Vetura , Gjilan

Fiat scudo benzin vetem me dogan ngjendje perfekte tel..

1 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Tet 17:41 Vetura , Gjilan

Fiat skudo 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Sht 01:12 Vetura , Gjakovë

shitet

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Gush 13:54 Vetura , Rahovec

Fiat Scudo 1.9

2 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Gush 11:23 Vetura , Artanë

Fiat scudo

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Gush 22:15 Vetura , Therandë

Mundesi montimi te frizit

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Gush 00:27 Vetura , Gjakovë

shitet

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Gush 15:22 Vetura , Klinë

fiat Scudo

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 12:21 Vetura , Prishtinë

Shitet fiati

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Korr 21:46 Vetura , Prishtinë

����U Shit U Shit FLM Merrjep����

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Korr 13:06 Vetura , Rahovec

Fiat scudo

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Korr 15:11 Vetura , Prishtinë

Fiat Scudo 90 Multijet

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 20:28 Vetura , Kastriot

Shitet pikap

10 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 11:31 Vetura , Rahovec

Fiat

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 21:03 Vetura , Pejë

Fiat Scudo 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 16:36 Vetura , Vushtrri

Fiat 2.0 dizell hdi

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 21:49 Vetura , Gjilan

Picap Fiat Scudo 2.0 HDI , viti 2007

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 12:04 Vetura , Shtime

Shitet pikapi regjistrimi par

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 10:52 Vetura , Ferizaj

shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Pri 14:28 Vetura , Prizren

Kombi

11 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 23:41 Vetura , Therandë

Shes Fiat Scudo

2 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Mar 18:42 Vetura , Gjakovë

Shitet scudo

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 05:01 Vetura , Dardanë

Shitet

8 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
14 Mar 23:33 Vetura , Gjakovë

Shitet

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 23:33 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Fiat scudo max 2.0 dizel

4 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 23:21 Vetura , Gjakovë

Shitet

1 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Mar 00:49 Vetura , Ferizaj

1.9 dizell shum irujten rks iskadum

950 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Shk 16:52 Vetura , Mitrovicë

Fiat scudo 2011

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Fiat Scudo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione