Ferizaj | Makina | Vetura | Fiat | Scudo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Fiat Scudo | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Mar 09:35 ,

Shes Pikapin

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Jan 10:49 ,

Shitet Fiat Scudo 1.6 / Dizel

4 150 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 10:03 ,

Kombi Fiat

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Tet 10:12 ,

Fiat Scudo Pickup 2009 ne rks

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Gush 21:26 ,

Urgjent shes Fiat Scudo 2001 dizell

9 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 21:03 ,

U SHITT FLM!

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 19:34 ,

Fiat skudo

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 23:32 ,

Shitet fiat scudo vp 2008

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Shk 19:55 ,

shitet pikapi

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 21:55 ,

ShITET FIAT SKUDO

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Dhj 15:44 ,

fiat scudo

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Sht 18:27 ,

Shes pikapin Fiat Scudo 2005 Rks

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 21:07 ,

Fiat scudo 2.0 16V

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 20:27 ,

Fiat Scudo benzin+gaz

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Sht 21:31 ,

Fiat scudo

470 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Gush 09:54 ,

Fiat Scudo

2 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Korr 02:20 ,

Fiat scudo 2.0JTD

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 21:43 ,

Fiat scudo 2005 2.0jtd

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 07:46 ,

Urgjent. Fiat Scudo 1.9 JTD

3 800 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Tet 15:04 ,

Pikap Fiat Scudo

1 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 12:31 ,

Fiat scudo

2 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Maj 14:50 ,

Fiat scudo 2006

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 20:30 ,

fiat

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Jan 20:07 ,

fiat scudo

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 19:52 ,

Iliri

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Dhj 16:13 ,

Shitet urgjent fiat scudo 1.9

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 14:55 ,

SHITET pikap 1.6 benzin plin 97

1 150 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Tet 07:09 ,

pikap fiat skudo

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 21:12 ,

pikap

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 12:06 ,

pikap fiat scudo

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Qer 08:22 ,

Me Marrvesheje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 18:18 ,

Shitet ne gjendje te rregullt

900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Mar 11:08 ,

Fiat scudo 1.9 dizel

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Mar 08:32 ,

Fiat Scudo

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Dhj 21:58 ,

Fiat 12 muaj regjistrim bejm edhe ndrrim

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Dhj 19:21 ,

u shit flmt fiat scudo 2.0 JTD viti 2004 tabela ch

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 17:00 ,

shes pikapin

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Nën 11:07 ,

shes pikapin

2 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Sht 10:54 ,

Fiat Scudo-00

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 22:54 ,

vetur

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Qer 22:45 ,

aa

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Qer 20:22 ,

Fiat scudo

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 21:00 ,

Pikap Fiat scudo

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 14:51 ,

fiat scudo 1.9 d

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 12:21 ,

Fiat scudo

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Mar 18:17 ,

Fiat scudo 1.6 benzin-plin 96

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 16:08 ,

shitet

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 16:56 ,

Fiat scudo 1.6 benzin-plin

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 21:08 ,

FIAT SCUDO 2002 - GJENDJE PERFEKTE !!

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Dhj 14:30 ,

fiat skudo

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Fiat Scudo | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione