Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Fiat | Seicento

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Fiat Seicento | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

04 Mar 15:10 Vetura , Gjakovë

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Dhj 23:51 Vetura , Prishtinë

Shitet Fiat Seicento 1.1

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Dhj 15:57 Vetura , Viti

Fiat 1.1benzin vp.23.05.2003

800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Sht 22:25 Vetura , Besianë

Shitet Fiat Seicento

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
31 Korr 22:09 Vetura , Prishtinë

Shitet ndrrohet

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Mar 13:50 Vetura , Gjilan

Shes fiat siqento 1.1

8 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
25 Shk 02:40 Vetura , Gjilan

Fiat siqento is 1.1 abarth tuning

9 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Shk 14:50 Vetura , Prizren

Shitet urgjent

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
17 Dhj 19:55 Vetura , Ferizaj

Shes fiat ne gjendje shum te mir baj ndrim

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Nën 22:26 Vetura , Prizren

Fiat seicento Ndrrim i mundshem

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 05:00 Vetura , Prizren

Fiat Seicento RKS 2022

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 18:03 Vetura , Lipjan

Shitet Fiat Seicento 900cc 8 muj rks

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 12:34 Vetura , Lipjan

Shitet ose ndrrohet Fiat Seicento

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 20:33 Vetura , Prishtinë

Shes Fiat Seiciento 1.1 Benzin 2002 Hidraulik

750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Gush 20:17 Vetura , Gjilan

Fiat seicente 900kubik 1vit regjristrim 11vite poronar.

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 19:03 Vetura , Prishtinë

Shes Fiat Seiciento

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Qer 11:24 Vetura , Prishtinë

Shitet Fiat Seicento Ne gjendje te Rregullt

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Maj 11:16 Vetura , Prishtinë

Shes Fiat Seicento dhe mundesi nderrimi

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Maj 22:44 Vetura , Prishtinë

Shes Fiat Seicento dhe mundesi nderrimi

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 23:48 Vetura , Gjilan

Shitet Ose ndrrohet

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 23:55 Vetura , Prishtinë

Fiat 1.1

650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 04:39 Vetura , Pejë

Shes Fiat Seicento

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Sht 19:21 Vetura , Mitrovicë

Shitet Fiati 1.1 benzin viti 2000 1 vit regjistrim

1 050 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Sht 20:03 Vetura , Mitrovicë

Shitet Fiati benzin 1.1 regj 1 vjet viti 2000

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Sht 12:04 Vetura , Mitrovicë

Vetura ne shitje

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Qer 17:53 Vetura , Pejë

Fiat siecento 600

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Qer 00:56 Vetura , Klinë

Fiat Seicento

999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Qer 00:56 Vetura , Klinë

Fiat Seicento

999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Qer 00:56 Vetura , Klinë

Fiat Seicento

999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Qer 00:56 Vetura , Klinë

Fiat Seicento

999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Qer 23:56 Vetura , Klinë

Fiat Seicento

999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Dhj 20:22 Vetura , Gjakovë

Fiat.Shitet fiati

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Dhj 21:31 Vetura , Prishtinë

fiat

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Dhj 22:58 Vetura , Gjakovë

Fiat .Shitet fiati

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Dhj 01:45 Vetura , Gjakovë

Shitet fiati .Fiati ne shitje .Fiat

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Nën 13:56 Vetura , Pejë

Fiat

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Nën 21:49 Vetura , Prishtinë

Fiat seicento benzin 1998

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Nën 08:25 Vetura , Ferizaj

Fiat 1.1 vit 2001 rks i skadum

620 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Nën 13:59 Vetura , Ferizaj

Fiat 1.1 viti 2001 shum ne gjendje te mir

600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Nën 21:20 Vetura , Gjilan

u shit

1 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Nën 17:45 Vetura , Ferizaj

Shes fiat 1.1 vit 2001 top gjendjen rks i skadum.

740 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Nën 02:41 Vetura , Ferizaj

Fiati 1.1 viti 2001 top gjendjen rks i skadum

750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 00:44 Vetura , Ferizaj

Shes fiat 1.1 viti 2001 rks i skadum baj ndrim

750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Nën 00:54 Vetura , Ferizaj

Fiati 1.1 viti 2001 top gjendjen rks i skadum baj

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Nën 23:02 Vetura , Ferizaj

Fiat 1.1 viti 2001 top gjendjen pa as ni invstim

850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Nën 01:38 Vetura , Ferizaj

Shes fiat 1.1 viti 2001 top gjendjen baj ndrim

990 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Tet 15:35 Vetura , Ferizaj

Fiat 1.1 viti 2001 top gjendje rks

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 21:45 Vetura , Mitrovicë

fiat 1.1 seicento u shit

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Shk 15:31 Vetura , Lipjan

Fiat Siciento 800 kubik Viti 2000 Rks

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Jan 20:06 Vetura , Gjakovë

Fiat

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Fiat Seicento | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione