Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Fiat

124 , 133
126 , 31
127 , 22
130 , 27
131 , 12
500 , 231
500C , 49
500L , 28
500X , 3
500 Abarth , 23
Barchetta , 10
Brava , 172
Bravo , 786
Coupe , 38
Croma , 81
Dino , 1
Doblo , 1012
Ducato , 1153
Fiorino , 302
Freemont , 18
Grande Punto , 205
Idea , 147
Linea , 21
Marea , 219
Marengo , 11
Multipla , 120
New Panda , 4
Palio , 99
Panda , 120
Punto , 3937
Punto Evo , 60
Qubo , 3
Regata , 3
Ritmo , 4
Scudo , 511
Sedici , 7
Seicento , 83
Stilo , 1108
Strada , 9
Tempra , 42
Tipo , 303
Ulysse , 93
Uno , 111
X 1/9 , 13

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Fiat | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:51 Vetura , Ferizaj

Fiat punto

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:51 Vetura , Ferizaj

Fiat tipo

11 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:32 Vetura , Ferizaj

Fiat scudo 2.0 jtd rks deri mujin e 12 2022 044280873

1 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:18 Vetura , Lipjan

Shes gomat me gjith felge nr 14

250 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:16 Vetura , Prishtinë

Fiat Ducato 2.3 JTD XXL MAXI 2008

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:11 Vetura , Drenas

Shitet ndrohet me golf 2 4 5 6 7 mercede bmw

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:04 Vetura , Prishtinë

FIAT PUNTO 1.3JTD POSAARDHUR VITI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:46 Vetura , Pejë

Shes fiat 500 1.3 dizell regjisitrimi i par rks

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 18:43 Vetura , Pejë

Fiat Panda 1.3 Disel

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:38 Shitorja Vetura , Gjilan

Fiat Bravo 1.4 16V,Benzin

4 700 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:38 Shitorja Vetura , Gjilan

Fiat Punto 1.4 8V Benzin

4 300 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:06 Vetura , Ferizaj

Shes fiat bravo ne super gjendje

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:16 Vetura , Lipjan

Fiat Doblo MAXI 1.3 JTD 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:51 Shitorja Vetura , Prishtinë

Fiat 500 automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:48 Vetura , Ferizaj

Fiat Punto 1.4 benzin viti 2013 me dogan peej zvicrre

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:30 Vetura , Rahovec

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 15:23 Vetura , Besianë

Fiat Doblo 1.9

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:21 Shitorja Vetura , Ferizaj

FIAT 500L 1.3 MJTD

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:09 Vetura , Prishtinë

shitet ndrrohet fiat punto

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:05 Vetura , Mitrovicë

Fiat Punto 1.9 Dizel JTD

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:05 Vetura , Mitrovicë

Fiat punto 1.9 dizel

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:01 Vetura , Prishtinë

Fiat Ducato 2.3 JTD ME DOGAN 2008

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:00 Vetura , Ferizaj

Fiat Bravo 1.6 jtd me dogan te paguar prej Zvicrres

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:54 Vetura , Prishtinë

Shitet iveco korp 2.8 hpi pa dogan viti 1998

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:54 Vetura , Prishtinë

Shitet shlep iveco 3.0 hpi pa dogan 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:54 Vetura , Prishtinë

FIAT TIPO 1.6 MULTIJET 120PS AUTOMATIK

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 14:41 Vetura , Mitrovicë

Fiat punto

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:29 Vetura , Prishtinë

Shitet ndrrohet fiat punto

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:29 Vetura , Prishtinë

SCUDO 2.0jtd 10 MUJ REGJISTRIM

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:24 Vetura , Malishevë

Fiat Ducato Frigorifer

8 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:12 Vetura , Ferizaj

Frigo Termoking -20 Fiat Ducato Maxi 2.3 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:53 Shitorja Vetura , Gjilan

Fiat Scudo 2.0 Diesel ����

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:40 Shitorja Vetura , Gjilan

Fiat 500s 1.2i Manual 2015����

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:13 Vetura , Prizren

Shes Fiat Bravo II 1.4 16v Turbo Jet - viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:06 Vetura , Besianë

FIAT PUNTO 1.9 JTD V.P 2004 RKS 12.2022 ME KLIM CITI

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:06 Vetura , Prishtinë

Fiat Punto 1.2 benzin

2 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:49 Vetura , Prishtinë

FIAT PUNTO 1.3JTD POSAARDHUR NGA GJERMANIA 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:01 Vetura , Gjakovë

Shitet/Ndrrohet Fiat Multipla 1.9 JTD

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:30 Vetura , Ferizaj

Fiat Punto Urgjent Perparim

899 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 22:57 Vetura , Viti

Fiat punto 1.2 benzin rks

980 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 21:40 Vetura , Prishtinë

Shes Fiat Idea 1.4 benzin Pa Dogan.

900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:22 Vetura , Pejë

Fiat 500

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 14:42 Vetura , Prizren

Fiat Tipo 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 12:01 Vetura , Ferizaj

Fiat Bravo 1.6 jtd v.p 2014 km 213.000 me dogan

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:35 Vetura , Prishtinë

Fiat Grande Punto 1.3 Multi Jeet

4 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:18 Vetura , Prizren

Fiat 1.9 jtd per pjes

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 08:14 Vetura , Prishtinë

Fiat 500 Automatik

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 08:13 Vetura , Prishtinë

Fiat Disel

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Fiat | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione