Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Fiat Stilo Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Fiat Stilo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Sht 16:55 Vetura , Pejë

Fiat Stilo 1.9 JTD Dizel

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Sht 18:45 Vetura , Gjilan

U shit u shit flm mer jep

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Sht 06:07 Vetura , Prizren

shes makine nje nga llojet me te mira/ Amazing properties

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 06:03 Vetura , Mitrovicë

I shitur

6 EUR Price Reduced

13 Sht 21:48 Vetura , Gjilan

shitet Fiati

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 20:32 Vetura , Gjilan

Shitet stilo 1.9 jtd 1 vit sigurim

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Sht 05:54 Vetura , Mitrovicë

Pjes per Fiat Stilo 1.9JTD

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 10:49 Vetura , Gjilan

Shitet nrrohet fiat stilo 1.9 jtd ni vit sigurim

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Sht 00:00 Vetura , Gjilan

Fiat Stilo 1.9 multijet

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 13:37 Vetura , Prizren

Shitet urgjet

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Gush 19:51 Vetura , Prishtinë

Fijat stilo 1.9 me reqestrim

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Gush 19:34 Vetura , Prishtinë

Fijat stilo 1.9 me reqestrim

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Gush 17:52 Vetura , Prizren

Fiat stilo

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 06:32 Vetura , Mitrovicë

Fiat Stilo 1.9 JTD me regjistrim KS

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Gush 15:54 Vetura , Gjilan

Shitet

1 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Gush 14:45 Vetura , Gjilan

Fiat 1.9 jtd shitet nrrohet me vetur ma te re me marveshje

2 400 EUR

19 Gush 11:44 Vetura , Therandë

Fiat Stilo 1.8 16V Benzin per Pjese

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 03:58 Vetura , Prizren

Shitet ose ndrrim

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Gush 21:24 Vetura , Gjilan

Fiat stilo 1.9 jtd 1 vjet sigurim gjendje top nrrim

2 400 EUR

09 Gush 08:44 Vetura , Deçan

Shitet Fijati

2 400 EUR Price Reduced

04 Gush 09:44 Vetura , Gjilan

Stilo jtd 1.9 gjendje te mir mesatare regjstrim i skaduar

1 900 EUR

03 Gush 18:13 Vetura , Mitrovicë

Fijat 1.8 16.v

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Korr 14:03 Vetura , Prishtinë

Fiat stilo 1.6 benzin viti 2005 rks i qlajmruar

750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Korr 22:01 Vetura , Prishtinë

Urgjent Fiat stili 1.6 benzin viti 2005 rks i qlajmruar

670 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Korr 20:40 Vetura , Skenderaj

Fiat Stilo 1.9 JTD Dizel

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Korr 19:15 Vetura , Skenderaj

Fiat Stilo 1.9 jtd Dizel

1 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Korr 13:05 Vetura , Prizren

SHITET OSE NDRRIM

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Korr 15:19 Vetura , Malishevë

Fiat stilo jtd

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Korr 22:07 Vetura , Pejë

Shitet Fiat Stilo 1.9 JTD(Dizell)

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 19:58 Vetura , Burim

Shitet Vetura

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Qer 00:17 Vetura , Gjilan

Stilo 1.9 jtd gjendje te mir regjstrim i skaduar

1 800 EUR

17 Qer 02:16 Vetura , Besianë

Shitet fiat stilo 1.9 jtd multi jed viti 2003 rks klim

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 02:30 Vetura , Dardanë

Fiat stilo 1.9 jtd

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Qer 00:42 Vetura , Prizren

Fiat Stilo - Karavan

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 23:33 Vetura , Burim

fiat stilo 1.9

1 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Qer 13:45 Vetura , Gjilan

Stilo 1.9 jtd regjst i skadum vetur gjendje mesatare

1 900 EUR

10 Qer 23:18 Vetura , Prizren

Fiat Stilo - Karavan

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Maj 09:20 Vetura , Prishtinë

Shes

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 18:01 Vetura , Therandë

Vetura ne shitje

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Maj 17:51 Vetura , Therandë

Shes fiat stillo 2.5 automatik ne gendje tmir

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 20:09 Vetura , Gjilan

3637

28 636 EUR

10 Maj 20:04 Vetura , Gjilan

Gfihft

1 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 01:45 Vetura , Prishtinë

FIAT STILO 1.9JTD

2 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 18:38 Vetura , Fushë Kosovë

Fiat stilò 1.9 JTD viti 2004

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 22:25 Vetura , Prishtinë

Fiat Stilo 1.9 JTD

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 12:45 Vetura , Ferizaj

Pjesë per Fiat Stilo

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 14:05 Vetura , Fushë Kosovë

Fiat stilo 1.9 JTD diesel viti 2004

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 00:16 Vetura , Fushë Kosovë

Fiat stilo 1.9 JTD Dizell viti 2004

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 19:46 Vetura , Fushë Kosovë

Fiat stilo 1.9 Dizell JTD viti 2004

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Fiat Stilo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione