Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Fiat | Stilo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Fiat Stilo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 22:02 ,

Fiat Stilo 1.9 jtd

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:14 ,

Shitet Fiat Stilo 1.9 jtd

2 400 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:28 ,

Fiat Stilo 1.9 JTD Pa Dogan

570 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:44 ,

FIAT STILO 1.6 2003

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:49 ,

Shitet fiati 1.9 dizell

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:21 ,

tirane

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:47 ,

Fiat stilo

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:58 ,

Fiat Stilo 1.9JTD viti i prodhimit 2002

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:42 ,

U shit!! FIAT STILO 1.9 Dizell 2005 RKS

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 21:10 ,

Shes Fiat Stilo 1.9 jtd 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 18:13 ,

fiat stilo

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Maj 11:08 ,

Shitet Fiat Stilo 1.9 jtd

2 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 10:59 ,

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Maj 18:40 ,

Fiat stilo 1.9jtd full extra

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 14:40 ,

Fiati shitet dhe ndrrohet

1 650 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 21:40 ,

Shiten te gjitha pjeset Fiat stilo 2.4 20V Benzin 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 21:35 ,

Fiat Stilo

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 15:13 ,

fiat stilo

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Pri 03:37 ,

Fiat Stilo

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 00:43 ,

fiat stilo

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Pri 11:57 ,

Fiat stilo 1450€

1 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 10:31 ,

FIAT STILO PJESE 1.9JTD

130 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Pri 14:00 ,

Fiat stilo

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Pri 10:35 ,

Shitet fiat stilo 1.9 dizell VP 2002 rks 6 muj

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 01:23 ,

SHES FIAT STILO 1.9 DIZELL VITI 2003

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Pri 20:34 ,

Fiat stilo

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 14:49 ,

Fiat Stilo

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 18:09 ,

Fiat Stilo 1.9 JTD

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 15:12 ,

Fiat Stilo

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 11:36 ,

Stilo

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Pri 02:12 ,

shitet fiat stilo 195 mij tkalume 2000$

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 12:49 ,

Shitet

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Pri 10:18 ,

Shitet Fiati-Karavan

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 09:15 ,

Shiten te gjitha pjeset per Fiat Stilo 2.4 20V 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 10:07 ,

Shes Fiat Stilo 1.9 JTD

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Pri 18:27 ,

Shes Fita Stilo 1.9 jtd

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Pri 12:45 ,

Fiat stilo

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 09:50 ,

Fiat Stilo 1.6 Benin viti 2003 Regjistrim 7 muj

1 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 21:34 ,

Shes fiat stilo 1.9 jtd viti 2003 me rks 4 muj top

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 12:55 ,

Fiat stilo 1550€

1 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 11:11 ,

Shes fiat stilo 1.9 jtd viti 2003 me rks 4 muj top

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Pri 20:48 ,

Urgjent shes fiat stilo 1.9 jtd viti 2003 rks 4 muj

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Fiat Stilo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione