Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Fiat | Tempra

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Fiat Tempra | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Pri 09:51 Vetura , Skenderaj

gjendje tmire shens nddoj 1.9 jtd tubro dizel

700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
16 Jan 23:23 Vetura , Viti

Fiat lancia 1.7 dizell

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Qer 14:10 Vetura , Mitrovicë

Fiat tipo

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 08:15 Vetura , Mitrovicë

Shes fiat

370 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 20:39 Vetura , Mitrovicë

Shitet Fiat 1.9 dizel turbo interkuller11muaj regj

950 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Korr 11:11 Vetura , Besianë

Shes Fiat tempra 93 URGJENT

500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Korr 11:05 Vetura , Besianë

Shes Fiat tempra URGJENT

550 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Qer 16:04 Vetura , Viti

Pjes Fiat Tempra

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 21:31 Vetura , Gjakovë

Fiat tempra

1 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Gush 15:45 Vetura , Mitrovicë

U Shit.. flm merrjep

420 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Korr 13:41 Vetura , Lipjan

Fiat Tempra

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Maj 17:30 Vetura , Besianë

Fiat Tempra dizel

600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 21:23 Vetura , Prishtinë

Fiat Tempra 1.4 benzin plin regjistrim 27.02.2018

750 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Nën 09:10 Vetura , Skenderaj

Fiat Tempra

280 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Gush 12:25 Vetura , Pejë

fiat tempura 8muj registrim

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Korr 19:56 Vetura , Mitrovicë

fiat tempra

900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Qer 09:41 Vetura , Therandë

Fiat Tempra

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Pri 21:41 Vetura , Gjilan

Vetura me shitje fiat tempra

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Shk 22:25 Vetura , Skenderaj

Fiat Tempra 1.9 dizel

950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Jan 19:38 Vetura , Vushtrri

fiat

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 10:46 Vetura , Prishtinë

u shit e gzoft pronari i ri

730 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Jan 19:32 Vetura , Prizren

fiat tempra 1.8

350 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Dhj 13:27 Vetura , Prizren

Fiat tipo 1.4 benzin

700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Dhj 04:02 Vetura , Prishtinë

UShitt Fiat tempra 1.9 turbo dizel

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Nën 22:59 Vetura , Kastriot

U Shit Fiat tempra 1.9 turbo dizell

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Tet 17:06 Vetura , Gjilan

shes fiatin

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 18:01 Vetura , Ferizaj

fiat tempra

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 18:59 Vetura , Rahovec

Fiat Tempra -92

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Mar 19:22 Vetura , Gjilan

Fiat Tempra -92 disel

900 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 19:58 Vetura , Prishtinë

Fiat

850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Shk 22:15 Vetura , Pejë

Vetur

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Shk 14:18 Vetura , Rahovec

Fiat Tempra

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Jan 18:54 Vetura , Lipjan

shitet

800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 11:31 Vetura , Gjilan

u shit

699 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Dhj 09:50 Vetura , Skenderaj

Fiat Tempra 2.0 benzin -91

600 EUR Price Reduced

12 Dhj 18:43 Vetura , Skenderaj

Fiat Tempra 2.0 benzin -91

700 EUR

28 Nën 15:10 Vetura , Gjilan

Shes Fiat Tempra 1.6 Benzin Plin

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Nën 20:46 Vetura , Gjilan

Fiat Tempra

950 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Nën 18:31 Vetura , Ferizaj

FIAT TEMPRA

160 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Tet 12:18 Vetura , Drenas

Fiat Tempra

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Tet 18:42 Vetura , Kastriot

Fiat Tempra Dizel -92

600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Fiat Tempra | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione