Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Fiat | Tipo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Fiat Tipo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:09 Vetura , Prishtinë

FIAT TIPO 1.6 MULTIJET 120PS AUTOMATIK

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
28 Mar 13:21 Vetura , Ferizaj

Fiat Tipo 1.3 JTD, Lleda, Klimatrik, Navi - 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Shk 21:52 Vetura , Prizren

Fiat tipo 1.7d

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Jan 23:56 Vetura , Prishtinë

Shitet Fiat Tipo

13 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Jan 15:38 Vetura , Prizren

fiat tipo

999 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Nën 12:39 Vetura , Malishevë

Shes fiatin1.4 benxin viti 91 ngjendje tmir pune

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Nën 23:45 Vetura , Prishtinë

Fiat Tipo 2017 1.6 multijet FPT2

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Tet 18:59 Vetura , Prizren

Shitet Fiat Tipo ne gjende te rregullt

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 00:18 Vetura , Skenderaj

shes kombi

1 400 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Korr 09:58 Vetura , Pejë

Fiat Tipo 1.6 Naft - Top gjendje

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Qer 20:36 Vetura , Pejë

Fiat Tipo 08/2016 Gjendje shum tmir

10 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Qer 14:34 Vetura , Besianë

Motor fiat -opel 2018

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
28 Pri 23:58 Vetura , Prizren

Fiat tipo 1.4 benzin

650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 15:51 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet urgjent 650 perkthimi meniher pa rigjstru

650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Tet 17:04 Vetura , Prishtinë

Fiat Tipo 1.4 Benzin Rks.

650 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 17:36 Vetura , Ferizaj

Shes pikabo Fiat Cargo 1.9 dizell

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Gush 20:27 Vetura , Prishtinë

Fiat Tipo

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Gush 22:09 Vetura , Prishtinë

Fiat 1.4 Benzin gjendje te rregullt boj edhe nrrim

550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Korr 17:33 Vetura , Ferizaj

Fiat Tipo 1.4Benzin-Plin RKS:8Muj

620 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 21:01 Vetura , Ferizaj

Fiat Tipo 1.4(plin benzin) RKS:7MUJ

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Korr 16:51 Vetura , Ferizaj

Fiat Tipo 1.4(plin benzin) Rks:7Muj

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Korr 16:14 Vetura , Ferizaj

Fiat Tipo 1.4(plin benzin) Rks:7MUJ TIP TOP

950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Korr 21:21 Vetura , Ferizaj

Fiat Tipo 1.4(plin benzin) Rks:7MUj TIP TOP

950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Qer 19:00 Vetura , Besianë

Shes fiatin 1.9 diesel

600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 11:15 Vetura , Prishtinë

Fiat Tipo 2018

8 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
11 Qer 20:37 Vetura , Mitrovicë

Fiat tipo

300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Maj 10:11 Vetura , Mitrovicë

Fiat

350 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Mar 14:52 Vetura , Pejë

fiat tipo

600 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 15:49 Vetura , Klinë

Fiat tipo

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Mar 09:22 Vetura , Malishevë

Fiat

67 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Shk 18:18 Vetura , Malishevë

Fiat

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Shk 10:08 Vetura , Prizren

Fiat Tipo 1.6 Diesel Manual 6shpejtesi 2016

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
01 Shk 16:47 Vetura , Prizren

Shitet 2016

10 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
23 Jan 14:35 Vetura , Prizren

Shitet

10 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
15 Jan 14:46 Vetura , Drenas

Ushitt *FLM*

5 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Jan 23:39 Vetura , Mitrovicë

fiat tipo

550 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Jan 15:15 Vetura , Prizren

Fiat tipo

750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Dhj 22:17 Vetura , Prizren

Fiat

400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Dhj 15:18 Vetura , Mitrovicë

fiat tipo

750 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Dhj 17:51 Vetura , Prizren

Fiat

500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Dhj 17:53 Vetura , Mitrovicë

fiat tipo

950 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Nën 04:43 Vetura , Prizren

Fiat tipo

850 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Tet 13:44 Vetura , Prizren

Fiat tipo

450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Sht 18:39 Vetura , Prizren

Fiat tipo

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 13:27 Vetura , Mitrovicë

fiat 1.4

320 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Gush 17:24 Vetura , Prizren

Shitet : Fiat Tipo 1.4 benzin.

300 EUR Price Reduced

07 Gush 20:53 Vetura , Shtime

Shes fiatin

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Gush 21:45 Vetura , Lipjan

Fiat Tipo

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
17 Korr 13:38 Vetura , Lipjan

Fiat Tipo

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Korr 14:36 Vetura , Therandë

Fiat tipo 1.3

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Fiat Tipo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione