Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Fiat | Ulysse

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Fiat Ulysse | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Mar 07:32 Vetura , Dragash

Fiat ulysse 7 persona

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Dhj 20:33 Vetura , Ferizaj

Shiten pjes per Fiat Elysse

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Dhj 21:43 Vetura , Gjilan

Shes fiat ulyse

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Tet 14:51 Vetura , Lipjan

Fiat Ulysse

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Qer 21:34 Vetura , Gjakovë

Shitet Fiat ulysse

2 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Mar 09:57 Vetura , Prizren

Fiat ulysse per pjes

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 16:07 Vetura , Gjakovë

Fiat Ulysse

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Dhj 15:13 Vetura , Gjakovë

Fiat Ulysse

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 18:42 Vetura , Lipjan

SHITET OSE NDRROHET FIAT ULYESS 2001 TIP TOP

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Nën 01:22 Vetura , Gjakovë

Fiat Ulysse

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 12:07 Vetura , Gjakovë

Fiat Ulysse

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 01:44 Vetura , Gjilan

Fiat Ulysseioi

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 19:26 Vetura , Prizren

Fiat ulysse 7 ulse pa dugan urgjent

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 12:54 Vetura , Pejë

Fiat pa dogan

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 12:04 Vetura , Besianë

fiat ulysse

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 22:36 Vetura , Pejë

Fiat Ulysse

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Gush 11:08 Vetura , Pejë

Fiatt ulysse

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Qer 03:14 Vetura , Viti

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 10:41 Vetura , Gjilan

blej vetura,pikapa kamioneta,komba

349 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 19:57 Vetura , Gjilan

Fiat Ulysse 2.2JTD 2005

3 900 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 08:35 Vetura , Gjakovë

FIAT

500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Sht 10:17 Vetura , Pejë

Fiat 2.2 HDI 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Gush 13:58 Vetura , Lipjan

fijat

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Gush 10:32 Vetura , Viti

fiat ulysse 2.2 dizel

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 20:49 Vetura , Malishevë

Fiat Ulysse

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 18:10 Vetura , Ferizaj

Fiat ulysse (kombi)

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 21:41 Vetura , Lipjan

fijat

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 08:30 Vetura , Gjilan

Kombi 7 ulse

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Shk 13:48 Vetura , Gjilan

Fiat ulyse 2.2 jtd 2005 full extra

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Jan 18:06 Vetura , Malishevë

Shitet ose ndrrim qka me kovenon viti 2003

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Dhj 12:13 Vetura , Lipjan

PJES PER FIJAT 2.0JTD DHE 2.2JTD

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Sht 00:10 Vetura , Prishtinë

Fiat Ulysse

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Sht 00:00 Vetura , Prishtinë

Fiat Ulysse

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Korr 20:00 Vetura , Lipjan

PEZHO 607 2.0 HDI 16V PER PJES

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Korr 15:40 Vetura , Prishtinë

Shitet fiat

888 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Qer 13:39 Vetura , Pejë

Fiat Ulysse dizel

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Qer 17:38 Vetura , Pejë

Makina ësht e pa doganuar

12 000 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Qer 11:55 Vetura , Klinë

Fiat ulysse

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 22:20 Vetura , Prishtinë

Shitet fiati..pa dogan

1 199 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 10:43 Vetura , Prishtinë

Shitet fiati

1 299 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Mar 21:03 Vetura , Mitrovicë

FIAT ULYSSE

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 15:47 Vetura , Prishtinë

Fiat 2.2 JTD (Ndrrohet)

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Shk 17:22 Vetura , Pejë

FIAT ULYSE

3 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 00:10 Vetura , Prishtinë

Fiat 7 ulse ndrrim

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Shk 20:47 Vetura , Malishevë

Fiat

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 12:29 Vetura , Ferizaj

Fiat

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Shk 12:13 Vetura , Lipjan

PEZHO 607 2.2 HDI

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 20:05 Vetura , Prishtinë

Fiat ulysse 7 ulse ndrrim

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Shk 16:41 Vetura , Lipjan

shes fiat ulysse boj edhe ndrrim

Viti: 2003
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
14 Jan 20:22 Vetura , Prishtinë

Fiat ulysse ndrrim me golf

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Fiat Ulysse | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione