Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Ford | Aerostar

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford Aerostar | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

17 Mar 21:32 Vetura , Prizren

Ford pikap

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 23:01 Vetura , Ferizaj

Shitet fordi pikap

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 14:52 Vetura , Vushtrri

Ford fiesta

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Jan 07:18 Vetura , Viti

ford tranzit

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 11:15 Vetura , Burim

Shitet kombi ford

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Dhj 21:18 Vetura , Burim

Ford Everest

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Sht 21:48 Vetura , Dragash

Motorra per dyer049681559

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Sht 19:54 Vetura , Prishtinë

Dyr

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Gush 09:28 Vetura , Kastriot

Ford mondeo

550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: > 500 000
30 Korr 14:22 Vetura , Besianë

Ford fiesta

6 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Qer 19:33 Vetura , Malishevë

taxi

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 13:12 Vetura , Besianë

Shes fordin pikap

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Jan 21:34 Vetura , Ferizaj

Qmimi sipas marrveshjes

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Jan 18:10 Vetura , Burim

Ford ranger

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Jan 19:46 Vetura , Gjilan

Shitet komb busi

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Dhj 17:38 Vetura , Prizren

Iveco kamionet

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Gush 13:10 Vetura , Rahovec

Shitet

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
05 Gush 18:25 Vetura , Ferizaj

Pikap

700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 21:44 Vetura , Malishevë

Shes vetur ford 1.8 disel 1400 erou

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 17:54 Vetura , Klinë

Ford 1998 850 euro

850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: > 500 000
28 Nën 16:04 Vetura , Therandë

shitet

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Tet 21:49 Vetura , Fushë Kosovë

Shes

650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Gush 12:45 Vetura , Viti

Shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Korr 11:11 Vetura , Pejë

Iveco daily mini bus

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Qer 18:16 Vetura , Lipjan

Ford Transit

850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Qer 16:29 Vetura , Lipjan

Kombi ford

900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 17:31 Vetura , Drenas

Vetur

370 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Mar 10:45 Vetura , Prishtinë

shes fellnet16-she me guma 150e

150 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Mar 08:16 Vetura , Therandë

ford fokus

700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Mar 11:47 Vetura , Ferizaj

ford

750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 20:25 Vetura , Ferizaj

Fordi

750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 14:48 Vetura , Skenderaj

Shitet vetura urgjent

280 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Shk 16:38 Vetura , Pejë

Shes kobin

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Dhj 17:40 Vetura , Viti

shitet

5 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Nën 20:48 Vetura , Therandë

Shes

1 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Nën 17:53 Vetura , Therandë

Kamion 2.0

1 900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Nën 15:42 Vetura , Prishtinë

shitet

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Nën 15:42 Vetura , Pejë

Shes pikap

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Sht 13:17 Vetura , Gjakovë

shes fortd 1.8 dizell rks 6muj

600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Korr 13:26 Vetura , Ferizaj

Blej caddy pik up me targa te huaja

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Maj 23:16 Vetura , Malishevë

Ford

450 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Pri 22:58 Vetura , Rahovec

krejt ne rregull

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Mar 14:52 Vetura , Shtime

700

700 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 14:24 Vetura , Lipjan

700

700 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Dhj 12:25 Vetura , Pejë

shes fordin

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Dhj 10:33 Vetura , Burim

shes fordin

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Gush 17:09 Vetura , Gjilan

Kombi (2.5) dizel

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 14:26 Vetura , Pejë

Ford

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Maj 22:03 Vetura , Vushtrri

Shti mi ford 650 ero

650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
09 Maj 13:08 Vetura , Pejë

Gjip

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford Aerostar | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione