Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Ford | Cougar

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford Cougar | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Nën 19:59 Vetura , Burim

Vetura ne shitje

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Qer 18:17 Vetura , Pejë

Ford pikap ne shitje

950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Jan 14:18 Vetura , Ferizaj

ford

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Jan 06:55 Vetura , Lipjan

U shit flm merrjep

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Sht 15:07 Vetura , Lipjan

Ford Cougar 2.5

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Sht 16:00 Vetura , Lipjan

Shitet ndrrohet me kombi. Qmimi 2350

2 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Korr 10:56 Vetura , Ferizaj

Ford

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Korr 10:22 Vetura , Lipjan

Shes pikapin

Viti: 2003
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
12 Pri 16:14 Vetura , Skenderaj

Shes pikapin

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Mar 13:21 Vetura , Ferizaj

ford fiseta 1.1 benzin

420 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Shk 10:08 Vetura , Prishtinë

Shes pikapin ford

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Shk 00:33 Vetura , Prishtinë

Shitet ndrrohet

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Jan 10:08 Vetura , Prishtinë

Ford cougar

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Dhj 13:54 Vetura , Prishtinë

ford bmw golf pasat audi kombi motorr

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Dhj 12:08 Vetura , Prishtinë

Ford

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 22:25 Vetura , Gjilan

Ford mondeo dizell 2.0 rks 11muj --2005--

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Tet 11:29 Vetura , Prizren

Shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Sht 13:10 Vetura , Prishtinë

I SHITUR

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Jan 10:24 Vetura , Gjilan

Shes fordin pikap viti 2004 pa dogan

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Nën 10:39 Vetura , Gjilan

Shitet pikapi

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Gush 14:40 Vetura , Prizren

ford cougar

Viti: 2000
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
06 Maj 21:21 Vetura , Gjakovë

Pikap

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 10:44 Vetura , Skenderaj

pikapo

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Pri 12:46 Vetura , Shtime

pikapo ford

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 16:14 Vetura , Prizren

Ford Pikap

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Mar 20:36 Vetura , Prishtinë

Shitet

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Nën 10:53 Vetura , Prizren

ford

2 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 19:46 Vetura , Therandë

Ford Cougar -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Mar 21:05 Vetura , Prizren

Ford Kamion

3 100 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Tet 04:02 Vetura , Klinë

shitet pikapi

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Gush 22:08 Vetura , Therandë

Ford cougar

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford Cougar | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione