Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Ford | Courier

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford Courier | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Mar 08:02 Vetura , Prizren

Pick Up dhe Veture

2 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
16 Mar 20:02 Vetura , Prishtinë

Ford Transit Connect

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Shk 20:48 Vetura , Gjakovë

Pikap

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Dhj 23:39 Vetura , Skenderaj

Ford pikap

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Dhj 22:34 Vetura , Viti

SHITET FORDI

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 21:31 Vetura , Ferizaj

Pjes per ford

100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 13:57 Vetura , Ferizaj

Ford picap

01 Tet 15:30 Vetura , Prishtinë

Pikap Ford

850 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Tet 15:18 Vetura , Prishtinë

I SHITUR FLMM����

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Gush 23:38 Vetura , Gjilan

Shitet

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 11:23 Vetura , Gjilan

Ford courier+RIMORKIO

1 080 EUR Price Reduced

26 Korr 15:52 Vetura , Ferizaj

Ford courier

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Korr 21:13 Vetura , Gjakovë

Shitet Pikap Ford

3 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Korr 09:08 Vetura , Gjilan

Dord courier +rimorkio

1 260 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 10:50 Vetura , Besianë

FORD CURIER ----1.8 Diesel

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 23:23 Vetura , Besianë

��Ford Curier �� 1.8 diesel

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Maj 15:18 Vetura , Besianë

��Ford Curier 1.8 Diesel ��

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Maj 09:18 Vetura , Besianë

�� Ford Curier 1.8 Diesel��

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Maj 11:24 Vetura , Besianë

Ford Curier 1.7 ����

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Maj 09:10 Vetura , Besianë

Ford Curier 1.7 diesel

750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Pri 15:02 Vetura , Prizren

Shitet 1450

1 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 09:36 Vetura , Ferizaj

Ford Connect 1.8 dizel , 137.000 km

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Mar 00:44 Vetura , Ferizaj

Ford courier 1.8 disel viti 2000 regjistrimi i pare ks

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 23:37 Vetura , Ferizaj

Ford Connect 1.8 Dizel

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Mar 06:54 Vetura , Ferizaj

Shes apo ndrim 1.8 dizell

750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Mar 19:29 Vetura , Lipjan

shitet

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Mar 19:23 Vetura , Ferizaj

shes

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 10:50 Vetura , Ferizaj

shes

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 03:59 Vetura , Ferizaj

Ford corier 1.8 turbo disel 2001

14 Jan 17:47 Vetura , Gjilan

Shitet Ford Courier 1.8 Dizel Vp 2000 Rks 1 Muj

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 19:44 Vetura , Prishtinë

shitet pikap 2490

2 490 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Jan 19:03 Vetura , Prishtinë

shitet 2490 euro

2 490 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Jan 15:49 Vetura , Prishtinë

I SHITUR FLMM��

550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 16:06 Vetura , Lipjan

FORD KONEKT Tranzit 1.8tdci 2006

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Dhj 19:05 Vetura , Drenas

Shitet pikap ford

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 14:37 Vetura , Prizren

Ford transit courier

5 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 23:05 Vetura , Prizren

Ford

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Nën 11:42 Vetura , Ferizaj

Ford conekten me dogan 2005

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Tet 06:46 Vetura , Ferizaj

Shitet Pikapi Ford 1.8Disel

650 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
22 Tet 16:51 Vetura , Ferizaj

Ford Courier 1.8Disel Vp:96

650 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Tet 15:36 Vetura , Ferizaj

Shitet ivoco

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 21:18 Vetura , Ferizaj

Ford Courier 1.8 Disel Vp:96

670 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
14 Tet 14:35 Vetura , Ferizaj

Ford Courier 1.8 Disel Vp:96

670 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 18:26 Vetura , Ferizaj

Ford Courier 1.8 Disel Vp:96

670 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Tet 15:40 Vetura , Ferizaj

Ford Courier 1.8Diesel Vp:96

670 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Tet 18:23 Vetura , Ferizaj

Ford Courier 1.8Diesel Vp:96

670 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 09:56 Vetura , Ferizaj

Ford Courier 1.8 Dizel Vp:96

670 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 15:18 Vetura , Skenderaj

Pikap

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Tet 20:55 Vetura , Lipjan

FORD KONEKT PER PJES 1.8tdci

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Sht 20:28 Vetura , Ferizaj

Pikap Ford 1.8Diesel Vp:96

500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford Courier | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione