Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Ford | EcoSport

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford EcoSport | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Nën 01:26 Vetura , Prizren

Qlajmrun 1.6benzin me klim

659 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 22:20 Vetura , Besianë

Ford Fiesta 1.3 b, 90,000 Km, liber servisi, xhamat e

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
01 Qer 00:09 Vetura , Prizren

shitet fordi

550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Qer 00:09 Vetura , Prizren

shitet fordi

550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Maj 23:44 Vetura , Prizren

shitet fordi

550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Maj 23:44 Vetura , Prizren

shitet fordi

550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Maj 23:44 Vetura , Prizren

shitet fordi

550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Maj 23:44 Vetura , Prizren

shitet fordi

550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Maj 23:44 Vetura , Prizren

shitet fordi

550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Maj 23:44 Vetura , Prizren

shitet fordi

550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Maj 23:44 Vetura , Prizren

shitet fordi

550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Maj 23:44 Vetura , Prizren

shitet fordi

550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Maj 23:44 Vetura , Prizren

shitet fordi

550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Maj 23:44 Vetura , Prizren

shitet fordi

550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Maj 23:44 Vetura , Prizren

shitet fordi

550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Maj 23:44 Vetura , Prizren

shitet fordi

550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Maj 23:44 Vetura , Prizren

shitet fordi

550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Maj 23:44 Vetura , Prizren

shitet fordi

550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Maj 23:40 Vetura , Prizren

shitet Fordi

550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Maj 23:40 Vetura , Prizren

Shitet Fordi

550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 22:14 Vetura , Prizren

Shitet Fordi

550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 22:08 Vetura , Prizren

Shitet Fordi

550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 22:05 Vetura , Prizren

Shitet fordi

550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Sht 15:03 Vetura , Gjakovë

Shitet fordi shum i rujten

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 17:10 Vetura , Kastriot

Ford Ecosport

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Shk 21:06 Vetura , Gjakovë

pikap ne shitje

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 21:06 Vetura , Gjakovë

Ford Escort dizel

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 19:20 Vetura , Prishtinë

U Shiti...........Dizel.Regj.19.11.2020.Ne Aksion.

2 399 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Gush 14:46 Vetura , Lipjan

ford 6v.24v

2 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Korr 19:20 Vetura , Mitrovicë

Kerr i punuar me porosi (Ford)

5 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Mar 08:54 Vetura , Gjakovë

Shes ford 2.3 fabrikisht Dizel

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Korr 07:40 Vetura , Ferizaj

Ford

1 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Korr 11:14 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET

1 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 20:06 Vetura , Malishevë

Ford

450 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Jan 13:36 Vetura , Malishevë

Fort

1 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Nën 22:19 Vetura , Rahovec

Ford

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Tet 19:21 Vetura , Mitrovicë

FORD FIEST

1 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Tet 19:14 Vetura , Kastriot

Fort 1.8 dizell 9 muj denim

400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Tet 19:10 Vetura , Kastriot

Fort

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Gush 20:11 Vetura , Prizren

Ford

300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 08:43 Vetura , Prizren

Ford EcoSport 1.6 dizel

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Maj 20:37 Vetura , Therandë

Ford

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
20 Tet 12:08 Vetura , Prizren

Ford

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Tet 13:47 Vetura , Prizren

shes ford fiesta 1993

900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 22:28 Vetura , Skenderaj

ford escord 1.6 dizel 8 muj rks

700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Jan 00:34 Vetura , Skenderaj

ford

820 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Jan 18:54 Vetura , Gjakovë

Ford Mustang gt -88

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford EcoSport | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione