Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Ford | Explorer

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford Explorer | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

04 Mar 12:37 Vetura , Pejë

Shitet ford 2004 1.8 dizel

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 21:51 Vetura , Prishtinë

Ford Explorer 65.000km 4x4 manual

Viti: 1990
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
30 Jan 16:15 Vetura , Ferizaj

Shitet fordi gjendje te mir

25 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Jan 23:54 Vetura , Therandë

shitet

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Gush 15:02 Vetura , Prishtinë

Ford Explorer 4.0B Automatik Me Klime

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 17:24 Vetura , Gjilan

Ford

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Pri 12:00 Vetura , Prizren

Ford explorer 4.0v6

1 234 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 17:37 Vetura , Prishtinë

FORD EXPLORER

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Nën 18:41 Vetura , Prishtinë

Shitet Ford Explorer

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Nën 10:44 Vetura , Viti

pjes Ford explorer 4X4

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Korr 09:08 Vetura , Prishtinë

Ford explorer

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Qer 19:28 Vetura , Prishtinë

Ford explorer

7 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Maj 08:23 Vetura , Prishtinë

Ford Explorer 4x4 manual Eddie Bauer eddition

5 900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
06 Maj 11:06 Vetura , Prishtinë

Shes Gjipin Ford

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Jan 10:12 Vetura , Deçan

Fod

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 18:02 Vetura , Lipjan

Ford explorer 4.0 v6 vp1999 rks 4x4 full offroad

44 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 14:37 Vetura , Prishtinë

Shitet gjipi

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Jan 10:35 Vetura , Prishtinë

Shitet gjipi

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Dhj 20:48 Vetura , Prishtinë

Shitet ford explorer

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Nën 19:21 Vetura , Lipjan

shes Ford Explorer 4.0 v6 full offroad RKS

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Tet 19:13 Vetura , Prishtinë

Shes FORD EXPLORER automatik viti 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Tet 15:15 Vetura , Skenderaj

Shes fordin

390 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Qer 20:49 Vetura , Skenderaj

Ford 1.8 dizel viti 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Qer 10:34 Vetura , Therandë

FORD EXPLORER

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 19:54 Vetura , Gjakovë

Ford explorer

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 12:33 Vetura , Gjilan

Ford explorer

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Shk 12:36 Vetura , Prishtinë

Ford tranzit kombi

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Jan 21:26 Vetura , Burim

Shitet Ford explorer 4.0 benzin 045 248 747

12 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
20 Jan 21:50 Vetura , Pejë

Ford Explorer

1 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Jan 14:36 Vetura , Gjilan

Ford explorer

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Jan 17:08 Vetura , Prishtinë

Shes Ford

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Nën 15:30 Vetura , Pejë

Ford Explorer

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Nën 15:30 Vetura , Pejë

Ford Explorer

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Sht 10:20 Vetura , Vushtrri

Ford Explorer

1 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Sht 17:49 Vetura , Prishtinë

Ford Explorer 4000 benzin

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 13:14 Vetura , Prizren

Shitet gjipi ose nderrohet

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 12:35 Vetura , Ferizaj

Ford

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Mar 13:24 Vetura , Ferizaj

Ford Explorer

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 09:52 Vetura , Therandë

Shitet kombi ford tranzit 2.5dizell

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 21:26 Vetura , Burim

Shitet fordi 4c4 ose per pjes

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Dhj 21:04 Vetura , Therandë

Shes kamjoneten dizell mundsi ndrrimi

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Sht 16:20 Vetura , Pejë

Ford

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Qer 11:18 Vetura , Prishtinë

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Pri 21:04 Vetura , Pejë

Ford 2.5 2005 ngjendje trregullt

8 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 16:19 Vetura , Ferizaj

Shkelqim

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Jan 22:23 Vetura , Klinë

Fort expoler 3.2 dizel

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
30 Nën 22:01 Vetura , Gjakovë

Shes Gjipin

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Nën 18:01 Vetura , Gjakovë

Shes

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Korr 10:38 Vetura , Prishtinë

Ford Explorer

6 750 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Korr 18:32 Vetura , Ferizaj

Kombi

600 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford Explorer | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione