Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Ford | Express

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford Express | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

08 Tet 01:13 Vetura , Prizren

Shitet Gjipi Ford Viti 2003 benzin 4.0

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Dhj 20:56 Vetura , Ferizaj

Pikap Ford Conect 1.8dizell 10muj Rks viti 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 11:21 Vetura , Ferizaj

Shes pikapin ne gjendje shum te mir 1.8 dizell viti 2004

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Korr 14:43 Vetura , Ferizaj

Fordi 1.8 dizell interkoller viti 2004 ne gjendje top

1 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Korr 09:57 Vetura , Prishtinë

Jv.Muzika.40.Euro.

29 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 19:25 Vetura , Prizren

kamin aksion

120 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
22 Korr 20:21 Vetura , Vushtrri

Mini bus iveki

5 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 09:55 Vetura , Skenderaj

ford

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
16 Dhj 16:09 Vetura , Skenderaj

ushitttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Tet 20:16 Vetura , Mitrovicë

Shes fergusani komplet

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Qer 16:01 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 12:30 Vetura , Rahovec

shes fordin

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Jan 14:25 Vetura , Mitrovicë

Shitet fordi dizell 480

480 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 08:18 Vetura , Ferizaj

ford

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 21:37 Vetura , Vushtrri

FORD TRANSIT

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 13:56 Vetura , Mitrovicë

Ford Express -02

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Nën 16:10 Vetura , Prishtinë

Ford dizel 6 muj tixhistrim

850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford Express | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione