Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Ford | F 150

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford F 150 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Gush 18:22 Vetura , Mitrovicë

Ford f150

10 000 EUR

03 Nën 09:02 Vetura , Deçan

Ford Ka 1.25i

2 190 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Korr 21:43 Vetura , Mitrovicë

fellne

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Pri 02:06 Vetura , Pejë

Ford F-150 LX 4x4

10 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Jan 11:49 Vetura , Prishtinë

ford F-150 FX4

3 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
20 Jan 11:49 Vetura , Therandë

makina ford

3 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
20 Jan 11:41 Vetura , Lipjan

vetura ford F-150 FX4

3 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
20 Jan 11:41 Vetura , Drenas

ford F-150 FX4

3 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
02 Mar 20:51 Vetura , Malishevë

Ford 1.8 dizell viti 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Jan 14:01 Vetura , Ferizaj

fort Dizel

240 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Dhj 11:55 Vetura , Mitrovicë

Ford fiesta

350 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Sht 16:50 Vetura , Ferizaj

ford F-150 FX4

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
28 Sht 16:50 Vetura , Shtërpcë

Ford F-150 - FX4

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
28 Sht 16:42 Vetura , Prishtinë

Ford F-150 FX4

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
21 Pri 12:43 Vetura , Skenderaj

Ford F-150

30 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Pri 11:05 Vetura , Skenderaj

Bedri shala

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Jan 15:33 Vetura , Viti

Shitet fordi

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Jan 16:18 Vetura , Ferizaj

Kamionet

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 13:41 Vetura , Besianë

Shitet ndrrohet

350 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Korr 23:27 Vetura , Fushë Kosovë

Ford F-150 Diesel

9 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Mar 20:47 Vetura , Besianë

ford fokus

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Jan 21:57 Vetura , Therandë

Ford Freestar

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Qer 22:46 Vetura , Ferizaj

Ford kombii

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Jan 12:52 Vetura , Skenderaj

shitet

250 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Sht 14:07 Vetura , Prishtinë

ford fista 1.3 benzin

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Sht 19:15 Vetura , Prizren

Auto tranzit

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford F 150 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione