Ferizaj | Makina | Vetura | Ford

Aerostar , 8
B-Max , 5
Bronco , 2
Capri , 4
C-Max , 16
Cougar , 3
Courier , 46
Crown , 1
EcoSport , 2
Edge , 1
Escape , 1
Escort , 54
Explorer , 7
Express , 1
F 150 , 4
F 250 , 3
Fiesta , 266
Flex , 1
Focus , 207
Fusion , 6
Galaxy , 21
GT , 3
Ka , 58
Kuga , 13
Maverick , 3
Mercury , 1
Mondeo , 109
Orion , 1
Probe , 4
Puma , 4
Ranger , 20
Scorpio , 3
Sierra , 27
S-Max , 5
Taunus , 4
Taurus , 1
Tourneo , 2
Transit , 199

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 07:15 ,

FASADER MALLTER,RENOVIME, KNAUF , GLET, NGJYROSJE

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:56 ,

Ford Transit 2.4 Tdci

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:17 ,

Ford

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:36 ,

Pikapo Ford conect 1.8 cdti 2008 rks

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:25 Shitorja ,

FORD B-Max 1.5 TDCi FAP 75ps

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:25 Shitorja ,

FORD MONDEO 2.0 TCDI 2010

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:15 ,

Ford Focus titanium

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:09 ,

Lagedi - Kamionet ford tranzit

999 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:48 ,

FORD CONECT

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 14:18 ,

Ford fiesta dizel 1.4 viti 2010 rks 10 muj info 044999242

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 13:25 ,

Ford Fokus 1.8 CDTI Viti 2005

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:24 ,

Ford Ka 1.3 Benzin Viti 2010 130 Mij te Kalune

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 13:21 ,

Ford Transit 2.0 TDCi

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 11:37 ,

Ford Kuga 2.0 tdci 2008

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:34 ,

Ford Fiesta

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:33 ,

Ford Fiesta

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:43 Shitorja ,

Ford Mondeo 2.0 Tdci rks 7 muj

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 16:16 ,

Ford Transit Connect 1.8 TDCI

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Maj 15:28 ,

Shitet ford mondeo

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
06 Maj 09:31 ,

Te gjitha pjeset per ford focus1.8 TDDI.TDCI 1,6 benzin

111 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 01:41 ,

��❗️i SHiTUR ����

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 20:06 ,

SHITET FORD FOCUS 1.8 DTCI

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Maj 20:00 ,

Ford Galaxy 1.9 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Maj 18:13 ,

Ford kuga 2.0 dizel 2008 ks panoram zenzor full opsione

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Maj 18:10 ,

Ford mondeo 1.6 dizel pa dogan full opsione 2012mundsi drrim

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 13:53 ,

vetem dinama per ford fiesta1.4tdci viti 2007

60 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 12:59 ,

Ford fiesta 1.5 naft

5 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 11:41 ,

Ford connect 1.8 cdti 72.000km

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
05 Maj 09:04 ,

Shes Ford Fokus 1.8 TDDI RKS

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Maj 01:03 ,

Shitet Ford Transit 2011

4 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 14:49 ,

Ford transit

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 14:35 ,

Fordo monde

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 12:08 ,

Ford

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 10:44 ,

Ford Mondeo 2.0 TDCI

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 04:33 ,

Vetur

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Maj 15:51 ,

Ford Focus 1.8 Dizel Rks 10 Muj Klim Gjendje pa vrejtje��

2 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 13:07 ,

Kompleti seti per Ford Focus 1.8 tdci

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Maj 16:38 Shitorja ,

Ford Transit

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Maj 16:33 ,

����SHES PiKAP i SAPO• DOGANUAR 1.8 TDi RKS ����

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Maj 13:55 ,

ford focus tdci 1.8 diesel

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 15:36 ,

Ford Mondeo 2.0 TDCI

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 12:50 ,

Shit

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 22:44 ,

Shitet vetura Ford Kurier

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 00:01 ,

Shitet Ford Fiesta 1.6

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 13:40 ,

Ford Kuga 2.0Tdci viti 2011 e doganuar...

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 02:06 ,

Shitet ford focus 1.8 16v kerr per marakli

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Pri 11:25 ,

Autosallon “BeliMaks” Ferizaj

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Pri 12:47 ,

Shes ose ndrroj ford monden

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 08:31 ,

Shitet ford c-max 1.6tdci automatik 2005 1 vit regjistrim

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Pri 22:20 ,

SHITET FORD C-MAX {PA DOGAN}

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione