Gjilan | Makina | Vetura | Ford | Fiesta

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford Fiesta | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 01:59 ,

Ford Fiesta 1.4 viti 2008

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:23 ,

Ford fiesta

4 800 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:48 Shitorja ,

Ford Fiesta 1.4 TDCi

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 16:49 ,

Ford Fiesta 1.3 Benzin -99

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:11 ,

Shitet Ford Fiesta 1.4 Dizel

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 13:28 ,

FORD FIESTA ST

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 10:08 ,

Kemi pjes per ford fiesta

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Maj 22:38 ,

Kemi pjes per ford

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 11:06 ,

Pjes per Ford Fiesta 1.4Tdci manual 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Mar 08:55 ,

Shitet ford fiesta 1.3 benzin

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Dhj 08:20 ,

Ford Fiesta

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Dhj 16:48 ,

Ford Fiesta

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Dhj 19:06 ,

Ford Fiesta 1.3 Benzin 2005 (Çmimi me marreveshje)

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Dhj 08:13 ,

Veturë Ford fiesta

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Nën 21:23 ,

Shes ford fiesta 2001 gjendje tmir

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Nën 17:31 ,

FORD FIESTA 2000 RKS 1VIT

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Nën 22:12 ,

Shitet Ford Fiesta 1.6 benzin

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Nën 08:06 ,

VETURA ME QERA / RENT A CAR

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Nën 15:17 ,

ford

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 10:48 ,

U shit !

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 17:44 ,

Ford Fiesta 1.3 Benzin 2005 (Çmimi me marreveshje)

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Tet 16:48 ,

Shitet ford fiesta

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Tet 23:34 ,

Shitet Ford Fiesta

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Sht 09:46 ,

Shite ford fiesta 1.8 turbo dizell 2001 me bujanoc

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Qer 15:44 ,

Ford fiesta 1.2 benzin

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Maj 20:48 ,

Shes ford fiesta 1.2 benzin rexhistruar(28.11.2020

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Mar 15:20 ,

Ford fiesta 1.4 tdci

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 21:33 ,

Shitet

6 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Dhj 14:04 ,

Ford fiesta 2.0 dizell automatik

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Dhj 11:09 ,

Shitet ford fiesta

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 14:08 ,

Shitet ford fieista

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 13:56 ,

Shitet Ford fiesta

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 14:38 ,

Ford Fiesta 1.4 TOP

4 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Nën 14:10 ,

Ford Fiesta 1.4 TOP!!!

4 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Tet 22:34 ,

Ford Fiesta dizel 2010

2 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Tet 11:04 ,

U shit

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 19:34 ,

Ford Fiesta 1.6 Benzin

800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Sht 09:35 ,

Shitet vetura

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Gush 20:54 ,

Shitet

2 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Korr 20:14 ,

Ford Fiesta benzin+gaz -91

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
21 Korr 08:47 ,

Shes/ndrroj Ford Fiesta 1.0

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Qer 12:02 ,

shes fordin per pjes

Viti: 1993
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
05 Nën 10:31 ,

Ford fiesta 1.25 benzin

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 22:08 ,

Ford fiesta

500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
01 Nën 12:41 ,

Ford fiesta

500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Tet 22:15 ,

Ford

500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
26 Tet 18:42 ,

Ford fiesta

550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
25 Tet 22:35 ,

Ford

500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
24 Tet 12:18 ,

Ford fiesta

500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
13 Tet 22:44 ,

Ford fiesta 2001

550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford Fiesta | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione